Niemowlęta nigdy nie wyglądają idealnie na mało czytelnymzdjęciu ultrasonograficznym, ale ta mama z Oklahomy miała szokującą niespodziankę, gdy obraz na jej pierwszym skanie wydawał się przedstawiać szkielet.

Nie miała pojęcia, czy jej synek urodzi się zdrowy

źródło: YouTube/Inside Edition

23-letnia Jessica Woods z Guthrie powiedziała, że ​​była trochę zdenerwowana, kiedy była w ciąży z Silasem. „Po pierwsze, wyglądało to jak normalne USG i wyglądał jak normalne dziecko” - powiedział Woods InsideEdition.com. „Odwrócił głowę i wtedy zaczął wyglądać jak szkielet. Byłam trochę przerażona”.

źródło: YouTube/Inside Edition

Była w ciąży z drugim dzieckiem w czasie badania USG, ale nigdy nie przypuszczała, że ​​pierwsze zdjęcie jej dziecka będzie wyglądać tak dziwacznie. Jak przyznała, żadno ze zdjęć ultrasonograficznych jej córeczki, starszej siostry Silasa, nie wyglądało w żaden sposób dziwnie, czy przerażająco.

W pierwszej chwili zastanawiała się, czy to normalne, czy wszystko jest dobrze z jej maleńkim synkiem, lecz gdy zapytała o to lekarza, który wykonywał jej wówczas badanie, usłyszała słowa niosące ulgę. Specjalista wyjaśnił jej, że synek wygląda normalnie i urodzi się zdrowy, a z obrazem ultrasonograficznym często tak bywa, że nie obejmuje wszystkich wymiarów i parametrów, przez co obraz często może przerazić.

źródło: YouTube/Inside Edition

Na szczęście reszta jej ciąży przebiegła spokojnie, a mały Silas przyszedł na świat jako zdrowy i szczęśliwy chłopiec mimo, że jego osobowość jest „zdecydowanie szalona”, jak to określiła jego szczęśliwa mama.


YouTube/Inside Edition

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Książę Karol czuje się zdradzony przez ukochaną żonę. Zostawiła go zaledwie dwa dni po ostatnim pożegnaniu jego ojca. Co się stało

Zerknij tutaj: Ksiądz w czasie mszy pierwszokomunijnej zadał chłopcu pytanie. Duchowny nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Trudno było powstrzymać śmiech