Jak podaje portal "Styl", każdy z nas ma swoją ciemniejszą stronę, która potrafi ujawnić się w najmniej spodziewanym momencie. Nasz znak zodiaku zdradza co z ciemnej srony mocy nosimy w sobie. Przekonaj się, co mówi o tobie.

Baran

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku charakteryzują się zdecydowaniem w działaniu, uporem oraz pewnością siebie. Cechy te z pewnością uznać można za pozytywne, o ile uda się je wywarzyć.

Barany mają skłonność do dominacji, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Jeśli dają się ponieść ciemnej stronie swojej osobowości narzucają innym swoje zdanie, całkowicie przejmując kontrolę.

Byk

Byki są konsekwentne w działaniu i za wszelką cenę dążą do osiągnięcia zamierzonego celu. Nigdy nie odpuszczają i nie znoszą niespodzianek, ani tego, jeśli coś nie idzie po ich myśli - potrfią być wtedy naprawdę nieprzyjemne.

Bliźnięta

Nie bez powodu Bliźnięta postrzegane są jako osoby o dwóch twarzach. Często zmieniają front, w zależności od tego, co aktualnie jest dla nich bardziej korzystne. Zwykle nie narzekają na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Często ulegają podszeptom swojej ciemnej strony, przez co trudno im dochować wierności.

Rak

Osoby urodzone w znaku Rak mają serca na dłoniach, zawsze chętnie pomogą i są niezwykle życzliwe. Ich wrodzona wrażliwość może mieć jednak również swoją ciemną stronę. Niezwykle łatwo je obrazić, a urazę potrafią chować przez lata. Dlatego lepiej nie dać mu powodu do zemsty.

Znak zodiaku/ Pixabay
Znak zodiaku/ Pixabay
Znaki zodiaku/Pixabay

Lew

Lew uwielbia, kiedy wszystko idzie po jego myśli. Jeśli ktoś połasi się, żeby odebrać zodiakalnemu lwowi palmę pierwszeństwa musi się liczyć z konsekwencjami - zemsta będzie sroga. Nie wolno niedoceniać Lwów ani ich lekceważyć - szczerze tego nie znoszą.

Panna

Panny są przekonane o swojej niemal całkowitej nieomylności, dlatego nie lubią jeśli ktoś ma inne zdanie lub co gorsza podważa to, co mówią. Jeśli ulegną podszeptą swojej ciemniejszej strony, wówczas próbują układać życie innym.

Waga

Osoby urodzone pod znakiem Wagi cenione są przez innych za ich niezwykłe umiejętności komunikacyjne. Niestety to, co inni postrzegają, jako ich największą zaletę, może okazać się równie dobrze ich największą wadą.

Ludzie chętnie powierzają im swoje sekrety i tajemnice, co mogą wykorzystać na swoją korzyść. Do tego całkiem nieźle potrafią manipulować innymi.

Skorpion

Skorpiony postrzegane są jako jeden z bardziej negatywnych znaków, całkiem niesłusznie. Posiadają wiele dobrych cech, takich jak kreatywność, czy ambicja. Niestety, jak wszystkie znaki mają swoje wady.

Są niezwykle nieufne, niecierpliwe i nie lubią się podporządkowywać. Jeśli ktoś zajdzie im za skórę nie puszczą mu tego płazem.

Znak zodiaku/ Pixabay
Znak zodiaku/ Pixabay
Znaki zodiaku/Pixabay

Strzelec

Strzelcy to idealni kompani do zabawy, błyszczą w tłumie i trudno przejść obok nich obojętnie. Ich ciemną stroną jest niedostrzeganie potrzeb innych, koncentrując się przede wszystkim na sobie. Zdarza im się nawet zapominać o potrzebach najbliższych.

Koziorożec

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są niezwykle wymagające, zarówno wobec siebie, jak i wobec innych. Zdarza się im jednak przesadzić z wymaganiami. Nie potrafią wyczuć momentu, kiedy należy odpuścić. Zawsze dają z siebie 300 procent i nie rozumieją, że inni mogą nie dać rady.

Wodnik

To znak po którym można się spodziewać absolutnie wszystkiego. Trudno powiedzieć, co zrobi i jak się zachowa. Lubią robić na przekór innym. Dlatego przy Wodnikach nie można być pewnym niczego, ani tego, że przyjdą nazajutrz do pracy, ani tego, że zjawią się na własnym ślubie.

Znak zodiaku/ Pixabay
Znak zodiaku/ Pixabay
Znaki zodiaku/Pixabay

Ryby

Ryby są wrażliwe i pełne troski. Branie na siebie problemów całego świata może mieć na nich jednak bardzo zgubny wpływ. Ukojenia mogą zacząć szukać w używkach. Dlatego muszą mieć się na baczności, żeby nie popaść w uzależnienie.

Sprawdziło się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: Data urodzenia może powiedzieć o nas naprawdę dużo. Zdradza, co jest nam pisane

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Karol czuje się zdradzony przez ukochaną żonę. Zostawiła go zaledwie dwa dni po ostatnim pożegnaniu jego ojca. Co się stało

O tym się mówi: Niebezpieczne zjawisko nad Polską. Widząc trąbę powietrzną ludzie oniemieli