Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Super Express", Krzysztof Jackowski zdradził, jakiej pogody możemy spodziewać się latem 2021 roku i co mogą przynieść wakacyjne miesiące. Czy czeka nas ciepłe i słoneczne lato? Co jeszcze spotka nas w ciągu najbliższych miesięcy?

Krzysztof Jackowski o nadchodzącym lecie

Nie ulega wątpliwości, że Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Od lat dzieli się swimi wizjami dotyczącymi przyszłości nie tylko naszego kraju, ale również kontynentu europejskiego i całego świata. Pomaga również w poszukiwaniach zaginionych osób.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W trakcie ostatniej audycji prowadzonej za pośrednictwem YouTube, Jasnowidz z Człuchowa zdradził swoim fanom, jakiej pogody możemy spodziewać się latem 2021 roku. Niestety Jackowski nie miał dla nas optymistycznych wieści. Jego zdaniem czeka nas kapryśne pogodowo lato, choć pogoda nie będzie naszym jedynym zmartwieniem.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego nadchodzące "lato nie będzie normalne". Zdaniem jasnowidza sytuacja już teraz jest napięta, choć praktycznie nikt z nas tego nie dostrzega - przynajmniej nie w tym momencie. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego Rosja nie bez przyczyny gromadzi wojska w takiej ilości i jej celem bynajmniej nie jest Ukraina.

"Rosja doskonale wie, co się kroi, postawiła tam wojska, ale nie są to wojska skierowane na Ukrainę" - stwierdził Krzysztof Jackowski, dodając, że jego zdaniem chodzi o Syrię i o Iran. Stwierdził, że mamy teraz do czynienia z "wielką ciszą" i być może jest to cisza przed ogromną burzą. Całość możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Niecodzienne ogłoszenie pojawiło się w sądzie. Wezwano 124-latka, by udowodnił, że wciąż żyje. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Św. pamięci Krzysztof Krawczyk wspomniał kiedyś, jakiego miejsca spoczynku by chciał. Żona zadba o wszystkie szczegóły

O tym się mówi: Świadczenie emerytalne niższe nawet o kilkaset złotych? Należy dobrze przemyśleć decyzję o przejściu na emeryturę. O co chodzi