31-letnia mama mieszkająca w domu, Erica Quiggle z Kentucky, rozwiodła się ze swoim mężem robotnikiem Justinem Towellem i poślubiła jego 60-letniego ojca, Jeffa Quiggle.

Po 6-letnim związku para w 2017 roku ujawniła swoją miłość publicznie. W sierpniu 2018 roku Erica i Jeff zawiązali węzeł po tym, jak doczekali się córki, obecnie 2-letniej Brexlee. Erica znała Jeffa odkąd skończyła 16 lat.

Niezwykła historia

„Brzmi to skandalicznie, ale mieliśmy tę miłość, której nie mogliśmy zaprzeczyć” - powiedziała podczas wywiadu udzielonego lokalnym mediom . Mimo wszystko ich związek jest teraz doskonały. Jeff jest młodą duszą, a ona starą duszą. Mężczyzna śmieje się, kiedy to słyszy, ale wszystko się udało. Były mąż Justin, był najbardziej wyrozumiałą osobą, jak przyznała Erica.

Tymczasem Jeff mówi, że znalazł bratnią duszę w Erice. „Naprawdę lubimy się tacy jacy jesteśmy i będziemy się cieszyć czasem, który mamy” - powiedział. Nigdy nie patrzyli na różnicę wieku, po prostu zakochali się. Erica dzieli opiekę nad swoim synem z Justinem, który jest teraz żonaty z inną kobietą.

Nadal żyje w tej samej zwartej społeczności. On i jego matka, pierwsza żona Jeffa, teraz życzy dobrze parze. „Teraz między nami wszystko jest w porządku” - powiedział Justin. Nie ma już w nim nienawiści. Rozmawiają o ich synu i oboje idzą dalej swoim życiem. Erica powiedziała, że ​​wyszła za Justina, gdy miała 19 lat. Spotkała się z nim i poszła na randkę. Z jakiegoś powodu ślub wydawał się być właściwą rzeczą. Jego rodzina i jej rodzina powiedzieli, że muszą to zrobić i że są dla siebie idealni.

Jednak ich związek zaczął się rozpadać po 2011 roku, a nawet narodziny ich syna nie wystarczyły, aby utrzymać ich razem, powiedziała Erica. Po problemach małżeńskich Erica i Jeff zaczęli się do siebie zbliżać. „Był taki moment, kiedy załamałam się w sprawie Justina i powiedziałam, że nie mogę już tego kontynuować” - przyznała Erica. Czuła się, jakby utknęła w martwym punkcie.

W końcu wyznała Justinowi swoje uczucia i była zdumiona jego wyrozumiałą odpowiedzią. Odbyła z nim głęboką rozmowę o tym, jak nie chciała go skrzywdzić, ale powiedziała mu, że jej miłość do Jeffa była tak silna, że ​​nie mogli z niej zrezygnować.

Znaleźli dom marzeń, który naprawiali od kilku lat - potem zaszła w ciążę z Brexlee. Jeff powiedział, że jest zachwycony, że Erica spełniła jego marzenie o zostaniu ojcem. „Będę miał świetną emeryturę, robiąc te wszystkie rzeczy z moją córką” - powiedział. „Różnica wieku między mną a Eriką nam nie przeszkadza”. „Ludzie i tak myślą, że jestem po czterdziestce!”

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dobre wieści dla fanów programu "Sanatorium miłości". Adam Siewierski planuje ślub. Wiemy, kto zostanie jego żoną

Zerknij: Królowa Elżbieta zostawiła sentymentalny odręczny list dla księcia Filipa. Wzruszający gest