Jak podaje portal "Lelum", śmierć Krzysztofa Krawczyka była dla jego bliskich, przyjaciół i fanów artysty sporym ciosem. Teraz jedną z często poruszanych kwestii jest ostatnia wola Krzysztofa Krawczyka. Głos w sprawie testamentu artysty postanowił zabrać jego przyjaciel z zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman. Sprawa nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była dla jego fanów sporym zaskoczeniem. Piosenkarz dwa dni przed śmiercią wyszedł do domu ze szpitala po wygranej walce z Covid-19. W mediach społecznościowych zapewniał, że z każdą chwilą czuje się coraz lepiej. Wszyscy mieli nadzieję, że artysta ma przed sobą jeszcze wiele lat. Niestety w Wielkanocny Poniedziałek nadeszły najgorsze wieści.

Teraz, kiedy od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło trochę czasu, wiele zaczęło się mówić o jego testamencie i problemach, jakie mogą się w związku z nim pojawić. Mowa przede wszystkim o tym, że ostatnia żona artysty, Ewa Krawczyk, nie ma zbyt dobrego kontaktu z jego synem, Krzysztofem Juniorem.

Ewa i Krzysztof Krawczyk/YouTube @79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk/YouTube @79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk/YouTube @79wiosna

Wiele osób zastanawia się, czy te niezbyt dobre relacje będą miały przełożenie na ostatnią wolę zmarłego i konflikty o majątek po artyście. W ostatnich latach życia Krzysztof Krawczyk nie narzekał ani na brak pracy, ani na brak zainteresowania jego osobą. Artysta miał więc okazję zgromadzić całkiem spory majątek.

Testament Krzysztofa Krawczyka

Testament Krzysztofa Krawczyka został spisany już kilka lat temu. Artysta zdecydował się na ten krok ze względu na liczne podróże, jakie odbywał. O tym, jak może przebiegać sprawa testamentu Krawczyka mówił jego przyjaciel z czasów Trubadurów, Marian Lichtman. Jest on zdania, że żonie piosenkarza i jego synowi uda się dojść do porozumienia.

Marian Lichtman/YouTube @Jastrząb Post
Marian Lichtman/YouTube @Jastrząb Post
Marian Lichtman/YouTube @Jastrząb Post

"Wierzę w to, że nikt nikomu krzywdy nie zrobi" - powiedział Marian Lichtman. Zdaniem muzyka bliskim Krzysztofa Krawczyka uda się dogadać i podział majątku nie zmieni się w publiczne pranie rodzinnych brudów.

Podzielacie tę opinię?

To też może cię zainteresować: Poruszające nagranie Ewy Krawczyk z miejsca ostatniego spoczynku męża. Bardzo wrzuszające wyznanie wdowy Krzystofa Krawczyka. Te słowa wywołują łzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry naraził się Brytyjczykom. Takiego zachowania ze strony księcia nikt się nie spodziewał. O co chodzi

O tym się mówi: Pierwsza Komunia Święta 2021: ile powinno dać się w prezencie? Dla wielu osób może to być spore zaskoczenie