Nie ulega wątpliwości, że prezenterka telewizyjna i gospodyni znanego programu Katarzyna Dowbor, ma na swoim koncie wiele na prawdę dobrych uczynków związanych z pomocą ludziom w trudnej sytuacji. Na jej instagramowym koncie widać też, że często angażuje się w akcje charytatywne.

Jak wyglądają wnętrza domu Katarzyny Dowbor

Jej instagramowe konto pęka w szwach od publikacji na różne tematy, a każda z nich pełna jest dobrej energii, uśmiechu i pozytywnych wibracji.

Podobnie można odebrać wnętrza jej domu, w których zdarza się prezenterce nagrywać filmiki i pozować do zdjęć tematycznych.

Kolory są jasne i naturalne, takie właśnie możemy zaobserwować w przyrodzie.

Biel, brązy, błękity, zielenie i beże w różnych tonacjach pięknie ze sobą współgrają, a drewniane i wiklinowe elementy wystroju sprawiają, że wnętrza są przytulne, naturalnie eleganckie i uspokajająco działają na zmysły.

Każdemu, kto lubi kuchenny wystrój w stylu angielskim, z pewnością spodoba się wnętrze kuchni Katarzyny Dowbor. Jasne meble w starym stylu dodają elegancji, a zdobienia przypominające kolumny z oięknymi głowicami stanowią wisienkę na tym fascynującym torcie.

Piękny, drewniany taras i spory ogród zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. To idealne miejsce dla piesków prezenterki, z którymi może się bawić piłką do upadłego bez obaw o jakiekolwiek zniszczenia.

Dom dziennikarki pełen jest rodzinnych pamiątek, bibelotów i dodatków, które dają jej namiastkę starego dworu, o którym zawsze marzyła.

Co o tym sądzicie? Kto miałby ochotę wypić kawę z Katarzyną Dowbor na jej pięknym tarasie z widokiem na ogród i antresole?

O tym się mówi: Niezwykła wycieczka do sklepu. Chłopiec i jego pies rozczulili wszystkich internautów. Dziecko zrobiło coś niespodziewanego

Zerknij: Patrycja Sołtysik ogłosiła wieści, na które czekali fani. Pokonała chorobę, która zdominowała służbę zdrowia