Nie spodziewała się, że pewna użytkowniczka platformy TikTok odpowie jej pokazując historię swojego ogromnego noworodka, który przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich...

Ogromny maluch podbił TikToka

TikTok

Kiedy masz dziecko, jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie lubią wiedzieć - poza imieniem dziecka - jest jego waga urodzeniowa. Jeszcze przed narodzinami dziecka rodzice mogą zacząć martwić się o jego wzrost i rozwój w macicy, szczególnie jeśli powiedziano im, że mają duże dziecko. Ale czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? Ponad 9 na 10 dzieci urodzonych o czasie (od 37 do 40 tygodni) waży od 2,5 kg do 4,5 kg.

Jeśli Twoje dziecko waży 4,5 kg lub więcej po urodzeniu, uważa się, że jest większe niż normalnie. Jest to również znane jako „makrosomia płodu” i duża jak na wiek ciążowy (LGA). (Jeśli ważą mniej niż 2,5 kg, można je uznać za mniejsze niż normalnie). Dziecko może być duże po urodzeniu z powodu czynników genetycznych, zdrowia matki lub, w rzadkich przypadkach, choroby powodującej zbyt szybki wzrost płodu.

Użytkowniczka TikTok tawnee117 poprosiła internautki o podzielenie się fotografią swoich ogromnych dzieci, gdyż sama urodziła dość pokaźnego maluszka.

@tawnee117

How much did your biggest baby weigh? #momsoftiktok #fyp #cc #SourPatchPrankFund #babyweight #birth #babiesoftiktok #pregnancy

♬ original sound - Tawnee

Odpowiedź, jaką otrzymała od shans1588 przeszła jej najśmielsze oczekiwania...

@shans1588

##stitch with @tawnee117 ##greenscreen Meet my 14lb .06 oz baby boy!

♬ original sound - Shans1588

Okazuje się, że kobieta urodziła synka przez cesarskie cięcie, gdyż ważył 6,6 kilograma i miał 60 cm długości. Był ogromny problem, aby dobrać mu rozmiar pieluszki i ubranek. Dziś chłopczyk ma już pięć lat i jest szczęśliwym dzieckiem!

O tym się mówi: Odszedł znany w świecie raperów artysta. Zagraniczne media wyjaśniające przyczynę nie są dostępne w Polsce. O co chodzi

Zerknij tutaj: Minister zdrowia "grozi palcem" fryzjerom, którzy nie pozamykali swoich działalności. "To jest ryzykowanie czyimś zdrowiem i życiem"