Media donoszą, że Michał Wiśniewski opublikował na swoim koncie na Instagramie dość wymowne zdjęcie, z którego wynika coś bardzo ciekawego.

Instagramowa łamigłówka szybko rozgryziona przez fanów wokalisty

Gdy wgłębimy się w znany oficjalnie życiorys piosenkarza Michała Wiśniewskiego, zdamy sobie sprawę z faktu, że jego życie nie było usłane różami, a sukces osiągnięty dzięki ciężkiej pracy przyniósł mu poza sławą i pieniędzmi wiele rozterek, bólu i rozstań.

Gdy jego mama usłyszała o planowanym koncercie zespołu "Ich Troje", z pomocą dziennikarki wybrała się na ów koncert, by spotkać się z synem. Pani Wiśniewska nigdy nie ukrywała swojej ciężkiej choroby alkoholowej, z której dzielnie wyszła z czułą, ale mądrą pomocą sławnego syna.

Ich drogi zeszły się znowu, by połączyć matkę z synem, którego życie boleśnie doświadczyło. Z otwartymi ramionami przyjął mamę pod swój dach, zaopiekował się nią i w mądry sposób pomógł wykaraskać się z trybu życia, którego pani Wiśniewska wcale nie chciała kontynuować.

Wielu zarzucało jej wówczas, że odezwała się do syna dopiero wtedy, gdy zdała sobie sprawę z faktu, że stał się sławny i zamożny, jednak prawda była zupełnie inna...

Te wszystkie perypetie, z upadłością finansową włącznie, przeplecione były w życiu Michała Wiśniewskiego kilkoma małżeństwami, z których narodziły się wspaniałe dzieci. Media rzecz jasna do teraz wyliczają gwiazdorowi zarówno ilość żon, jak i ilość dzieci. My tych liczb nie podamy z prostej przyczyny - według tego, co podpowiada logika, jedna z najnowszych publikacji na Instagramie wokalisty podpowiada, że ilość dzieci Michała niedługo i tak się powiększy!

Co o tym sądzicie? Czy czeka nas kolejny wspaniały zespół rodzinny niczym Kelly Family?

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak dzięki pewnemu przyjacielowi ma wiele radości w swoim życiu. Czy Stefan odwzajemnia jej uczucia

Zerknij: Magda Welc w wieku 12 lat zdobyła I miejsce w trzeciej edycji "Mam talent". Co teraz robi i jak wygląda wokalistka