"Pomponik" postanowił przybliżyć czytelnikom nieco faktów na temat pisarki i podróżniczki Beata Pawlikowskiej. Czy celebrytka odnalazła miłość po latach od rozwodu z Wojciechem Cejrowskim?

Zabiegana podróżniczka spotkała swoją miłość ponownie

Media donoszą, że zapracowana singielka od lat nie myślała o wejściu w stałą relację, ani o ślubie. Jednak na jednej ze swoich egzotycznych wypraw w 2017 roku spotkała mężczyznę, który zmienił jej myślenie o stałym związku.

Danny Murdock zauroczył Peatę Pawlikowską podczas wyprawy po dżungli w Belize w Ameryce Środkowej. Nowojorski prawnik postanowił zmienić swoje dotychczasowe życie, rzucić wszystko w Nowym Jorku i zamieszkać z ukochaną w Polsce.

Nie tylko miłość do pisarki wciąż trzyma prawnika w naszym kraju. Jak przyznał w jednym z wywiadów, zanim poznał Beatę i zobaczył Polskę, był przekonany o tym, że nasz kraj jest nieprzyjazny, szary i smutny. Oświadczył, że bardzo siępomylił.

Uwielbiam to, że jest tak blisko do przyrody. Dużo jeżdżę na rowerze górskim wzdłuż Wisły, na południu Warszawy, jeżdżę na nartach w Zakopanem i mam nadzieję, że uda mi się popływać jachtem na Mazurach.

Ich samotne wyprawy stały się tą wspólną, by spędzić kolejne dwanaście dni na wspólnej wyprawie po Panamie. Ich wspólne życie jest wciąż fascynujące i trwa do dzisiaj.

Czy pandemiczne przeszkody wkońcu znikną, by mogli się pobrać?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zachowanie nauczyciela nieprzyjemnie zaskoczyło wszystkich. Tylko ojciec jednego chłopca zareagował w niezwykły sposób

Zerknij: Media społecznościowe obiegł emocjonalny wpis ratownika medycznego. Zawarte w nim słowa, podzieliły internautów