"Pomponik" jak zwykle niezastąpiony! Dziennikarze "Pomponika" zdają relację z niesamowitej przemiany, jaką przeszła jedna z uczestniczek programu rozrywkowego "Gogglebox" emitowanego przez stację TTV.

Agnieszka Kotońska zmieniła wygląd. Czy to wystarczy?

Zdobyła serca widzów dzięki swym ciętym ripostom, otwartości i bezpośredniemu podejściu do życia. Przebojem wkroczyła w świat celebrytów, a jej ówczesny styl budził spore zamieszanie wśród widzów programu.

Jak się okazuje, z czasem bycie znaną panią z telewizji zaczęło zobowiązywać Agnieszkę do wpasowania się w telewizyjne kanony piękna i elegancji, więc zadbała o swą kibić tracąc kilka kilogramów, zmieniła styl ubierania się i kolor włosów.

Jednak czy zmiana wyglądu spowodowała również przemianę wewnętrzną? Mówi się, że gdy kobieta włoży pod zwykłe ubranie elegancką bieliznę, działa to na jej podświadomość i skłania do zmiany zachowania. A co z całkowitą przemianą? Taką od stóp do głów? Czy wpłynęła na zmianę zachowania gwiazdy "Gogglebox"?

Mimo wszystko trzeba przyznać, że Agnieszka Kotońska potrafi pozować do zdjęcia!

Na swoim profilu na Instagramie instruuje, w jaki sposów przeprowadzić w sobie przemianę.

(...) Rutyna dzień podobny do dnia i wszystko zmierza w złym kierunku 🖤wszystko możesz tez zmienić i tego zawsze wam życzę ,nie pozwól zgasić w sobie marzen i zawsze podazaj własna nie narzucona przez kogoś droga 🖤tylko od Ciebie zależy czy wszystko spieprzysz czy polecisz w stronę marzen ❤️ (...)

O tym się mówi: Wspaniałe wieści dla emerytów. Już czekają ich pieniądze. O co chodzi

Zerknij: Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł. Kamery uchwyciły ten poruszający moment. Jak teraz czuje się duchowny