"Super Express" podaje, że świadczenia przeznaczone do wypłacenia do piątego dnia miesiąca, zostaną przekazane ich odbiorcom jeszcze przed Świętami Wielkiej Nocy, o czym poinformowała radośnie Poczta Polska.

Poczty zamknięte wcześniej w Wielką Sobotę

Placówki pocztowe, nawet te o charakterze całodobowym, zostaną zamknięte wcześniej w Wielką Sobotę. Według informacji przekazanych przez Pocztę Polską, w dzień święcenia pokarmów, dzienne placówki otwarte będą jedynie do godziny 13:00, natomiast te całodobowe zamknięte zostaną o godzinie 15:00. Warto zatem o tym pamiętać, planując wizytę na poczcie w Wielką Sobotę.

Ważną wiadomością jest to, że placówki pocztowe, które umieszczone są w obiektach, których czas funkcjonowania jest inny, niż pocztowy, dostosują się do przedziału godzinowego tych obiektów, ku wygodzie klientów. W związku z tym, na witrynach placówek pocztowych umieszczonych w innych obiektach, znajdą się konkretne informacje z rozkładem godzinowym działania poczty.

Poczta Polska informuje, że wznowienie działalności placówek pocztowych nastąpi w zgodzie ze standardowym czasem funkcjonowania dla roboczego dnia, czyli w tym przypadku będzie to 6 kwietnia 2021 roku.

Należy zauważyć, że zarówno w Niedzielę Wielkanocną, jak i w Poniedziałek Wielkanocny, zarówno placówki pocztowe dzienne, jak i całodobowe będą nieczynne. Przypominany, że od dzisiaj, czyli 1 kwietnia wypłacane są świadczenia przeznaczone do wypłaty do piatego dnia miesiąca.

Co o tym sązicie? Czy to rozwiązanie złagodzi napiętą już sytuację w kraju?

O tym się mówi: Leśnicy apelują o ostrożność. Wraz z wiosną z ukrycia wychodzą zwierzęta, których lepiej nie spotkać na swojej drodze. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Moja matka jest zazdrosna o moją relację z żoną. To już jest nie do zniesienia

Nie przegap też tego: Wróżka Agatha miała wizję najbliższej przyszłości. Czy mamy obawiać się nadchodzącej ciemności