Zasadniczo numerolodzy uważają, że istnieje mistyczny związek między liczbami a wydarzeniami i że można badać liczby przypisane do danej osoby, miejsca lub idei - na przykład tak ... adres! - żeby się czegoś o tym dowiedzieć.

Numerologia to odwieczna praktyka sięgająca starożytnego greckiego matematyka i filozofa Pitagorasa, ale nadal jest to coś, w co wielu ludzi wierzy i praktykuje. A jeśli szukasz ciekawego i świeżego sposobu myślenia o swoim domu, to może być to.

YT

Jak znaleźć numer swojego domu W numerologii musisz wyodrębnić swój adres do jednej cyfry, co możesz zrobić, dodając liczby do siebie. Na przykład, jeśli mieszkasz pod numerem 724, weź swój numer adresu („724”) i dodaj razem cyfry: 7 + 2 + 4 = 13 Następnie, jeśli w rezultacie otrzymasz dwucyfrową liczbę, dodaj ponownie: 1 + 3 = 4 Twój numer domu to 4!

Jeśli natomiast mieszkasz w mieszkaniu, sumuj jedynie numer mieszkania, pomijając numer ulicy.Jeśli masz litery w adresie lub numerze jednostki… Dodaj to! Jeśli numer Twojego domu lub mieszkania zawiera literę - na przykład „960-A” lub „4C” - będziesz chciał dodać tę literę wraz z numerami, używając numerycznego odpowiednika tej litery (co odbywa się poprzez przypisanie jej liczba zgodna z jej miejscem w alfabecie).

Oto ściągawka: 1 - A, J, S 2 - B, K, T 3 - C, L, U 4 - D, M, V 5 - E, N, W 6 - F, O, X 7 - G, P, Y 8 - H, Q, Z 9 - I, R Więc mieszkanie 4C daje nam liczby „4” i „3” (dla C), dla numerologii numer „7”.

1: Niezależność, innowacja, siła

Dom numer jeden to dobra przestrzeń dla osób samozatrudnionych lub osób samotnych, ponieważ energia domu zachęca do zachowania niezależności, autonomii i wolności osobistej. W rzeczywistości ma odpowiednią energię dla kogoś, kto rozpoczyna działalność gospodarczą, pracuje w domu lub po prostu chce dowiedzieć się więcej o sobie.

2: Opiekuńczy, przytulny, wrażliwy

Dom numer dwa jest przeciwieństwem domu numer jeden. To dom stworzony z myślą o przynależności, a Felicia Bender pisze, że „jego energia sprzyja miłosnym związkom, oddaniu grupie jako całości i jest harmonijnym miejscem do życia”.

3: Zabawne, kreatywne, optymistyczne

Numerolodzy uważają, że numer trzy ma twórcze wibracje, więc dom numer trzy jest dobrym miejscem dla artystów lub każdego z twórców. Ale jest to także świetne środowisko do spotkań towarzyskich, rozrywki w domu i po prostu ogólnie do życia pełnią życia.

4: Praktyczny, chroniony, uziemiony

W numerologii numer cztery ma bardzo poważną, ugruntowaną wibrację - stąd wynika, że ​​dom numer cztery wspiera dyscyplinę, strukturę i odpowiedzialność.

5: Aktywny, społeczny, dynamiczny

Dom numer pięć to dom imprezowy. Utrzymuje witalną energię i jest doskonałym miejscem dla osób, które uwielbiają przyjmować ludzi i przyjmować gości.

6: Miłość, harmonia, rodzina

Idealny dom dla rodzin, dom numer sześć to sanktuarium, w którym każdy czuje się mile widziany. Rozwijają się tu dzieci i zwierzęta.

7: refleksyjny, introspekcyjny, duchowy

Kari Samuels mówi nam, że liczba siedem utrzymuje prywatną wibrację „i może być nieco tajemnicza”. Tak więc każdy dom oznaczony tym numerem zainspiruje do głębokich przemyśleń i refleksji - co czyni go dobrym domem dla introwertyków lub każdego, kto lubi wracać do domu, aby mieć ciche miejsce do refleksji.

8: dobrobyt, dostatek, ambicja

Dom numer osiem wspiera rozwój i ambicje - co czyni go doskonałą przestrzenią dla przedsiębiorców i osób zorientowanych na karierę, zwłaszcza jeśli prowadzisz firmę z domu.

9: Współczucie, akceptacja, społeczność

Wszystkich przyciąga klimat domu numer dziewięć - ma pełną miłości energię, która przyciąga dotyk i wizyty wszystkich z całego świata (w numerologii cyfra dziewięć jest liczbą „międzynarodową”).

A Twój adres co mówi o Twoim miejscu zamieszkania?

O tym się mówi: Emerytura po ukończeniu 53 roku życia? Pojawiły się nowe informacje na temat reformy systemu emerytalnego

Zerknij: Zaskakujące doniesienia TVP. Włosi przekazali istotne informacje na temat wydarzeń w Smoleńsku