Dwie kuzynki - Victoria Anderson-Gardner i Morningstar - wracały do domu po ciężkim dniu pracy, kiedy zauważyły pięknego konia w pobliżu drogi. Dziewczyny postanowiły się zatrzymać i przyjrzeć zwierzęciu.

Victoria opuściła szybę samochodu i włączyła muzykę. Z głośników wybrzmiał wtedy przebój Fleetwood Mac „Dreams”. Dziewczyny nie zdawały sobie sprawy z tego, co w konsekwencji zrobi napotkany przypadkiem koń. Zwierzęta nigdy nie przestaną zadziwiać swoją wrażliwością.

Niektórzy uważają, że zwierzęta nie mają uczuć i emocji. Ponoć właśnie to odróżnia ich od ludzi - ale to czysty nonsens! Te stworzenia potrafią być bardzo mądre i zabawne. Koń z Ontario w Kanadzie jest tego doskonałym przykładem! Co zrobił, gdy dziewczęta zatrzymały się na drodze? Zaczął tańczyć w rytm dobiegającej z głośników muzyki.

Zaczęłyśmy śpiewać do piosenki, a potem zauważyłyśmy, że koń... tańczy! Więc zwiększyłyśmy głośność dźwięku. Ten koń ma zdecydowanie dobry gust muzyczny.

Według ekspertów konie lubią muzykę tak samo jak ludzie. Siostry nie uwierzyły w reakcję zwierzaka, ale by udokumentować zdarzenie, nagrały filmik.

Nie jest to dla nas żadnym zaskoczenie, że nagranie zyskało dziesiątki tysięcy wyświetleń w ciągu zaledwie kilku dni. Reakcja konia na muzykę zachwyciła wszystkich internautów. Sami zobaczcie!

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża