Tego ranka poczuła się źle - bolał ją brzuch. Tak, tak bardzo, że zrozumiała - ... Anna była zdezorientowana - nie rozumiała, o czym mówią jej lekarze. Tego ranka poczuła się źle - bolał ją brzuch. Tak bardzo, że zdała sobie sprawę, że nie może dostać się do kliniki, musiałaby wezwać karetkę.

Lekarz, po wysłuchaniu skarg i zbadaniu jej, tylko się uśmiechnął i kazał się szykować. Anna była bardzo zaskoczona, gdy stwierdziła, że ​​karetka wjechała na teren szpitala położniczego, ale czekał ją szok - lekarz izby przyjęć, po zbadaniu jej, powiedział, że dziecko ma się urodzić i muszą się dostać jak najszybciej do szpitala.

Kobieta wpadła w histerię: To jakieś żarty? Jakie dziecko, doktorze? Tak, mam kulminację od prawie roku! Pomóż mi, naprawdę boli. Przyszła kolej na zaskoczenie lekarza - nie spodziewał się, że przyszła mama nie będzie wiedziała o swojej ciąży. Można to jednak wytłumaczyć nadwagą i brakiem dzieci. Ale nie było czasu, żeby to rozgryźć - głowa dziecka już się pojawiła, nie było czasu, a co dopiero na badanie, nawet na rozmowy.

Anna została zabrana na salę porodową, a kilka minut później urodził się silny chłopiec, który krzyczał basowym głosem. Podczas gdy lekarze dziecięcy badali dziecko, położna powiedziała coś do lekarza, a Anna znów poczuła ból. A pięć minut później, po chłopcu, urodziła się dziewczyna.

Anna przez cały ten czas była w czymś w rodzaju szoku i po prostu w milczeniu wykonywała polecenia personelu medycznego. Lekarze poważnie obawiali się jej stanu psychicznego - bez żartów, nie miała pojęcia, że jedzie do szpitala urodzić i stać się matką bliźniąt...

Ale ich obawy nie były uzasadnione - około pół godziny po porodzie kobieta poprosiła o spotkanie z dziećmi i wybuchła płaczem. Ze szczęścia. I właśnie w tym czasie nowo narodzony ojciec płakał ze szczęścia na izbie przyjęć. To nie żart - próba urodzenia dziecka przez dwadzieścia pięć lat, pogodzenie się z porażką i przekonanie się, że teraz jest syn i córka... Cud!

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża