Marilyn Kerro udziela porad swoim obserwatorom na Instagramie. Tym razem słynna jasnowidz opowiedziała o tym, jak poprawnie komunikować się z rodzicami, aby nie powodować kłopotów.

1. „Nie ucz ich życia”. Nawet jeśli jesteś od nich sto razy mądrzejszy, nawet jeśli WIESZ DOKŁADNIE, JAK TO JEST KONIECZNE - nie mów mamie i tacie, jak mają żyć. Oni mają własne życie, ty masz swoje.

2. „Nie wznoście się ponad nich”. Nie rób tego w prawdziwym życiu ani w swoich myślach. Nie jesteś lepszy od nich! Czytanie inteligentnych książek, oglądanie inteligentnych filmów na YouTube lub udział w dobrej sesji szkoleniowej nie czyni cię mądrzejszym, milszym ani mądrzejszym.

Nieważne, jak ci się wydaje. Wsadź sobie swój narcyzm w jedno miejsce. Pamiętaj, że energia rasy ZAWSZE pochodzi od starszych (w tym zmarłych) do młodszych. Unosząc się ponad swoich rodziców, wydajesz się starzeć w stosunku do nich, a tym samym blokować energię rasy. I nie radziłabym tego nawet najstraszniejszemu wrogowi.

3. „Nie oczekuj, że opamiętają się”. Istnieje pokusa, żeby „przypadkowo” zostawić mądrą książkę i dać mamie coś, żeby się rozwijała. Nie rób tego. Możesz pomóc TYLKO wtedy, gdy Twój tata lub mama Cię o to poprosi. Wczołganie się do duszy i narzucenie jakiejkolwiek opinii nie jest tego warte. W odpowiedzi otrzymasz tylko złość. Pozwól rodzicom iść własną drogą i opłacać rachunki.

4. „Nie mścij się na nich”. Ci, którzy podążają ścieżką samorozwoju, z czasem mają narzędzia i chęć pomszczenia starych, czasem dziecięcych pretensji. Nie rób tego! Za to, że kogoś obrazili, zapłacą sobie. Ale jeśli się zemścisz, będziesz musiał zapłacić. I na pewno ci się to nie spodoba!

„Cóż, okazuje się, że nie musisz nic robić z rodzicami? Tak! Z nimi - nie. Wszystko, co możesz zrobić, to zrobić coś z SAMYM SOBĄ. Swoimi myślami, uczuciami, postawami. Oto co robisz. I niech żyją tak, jak chcą ”- podsumowała Marilyn Kerro.

P.S. Udostępnij ten post swoim znajomym!

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża