Oczywiście jako babcia powinnam być szczęśliwa, ale coś mi się nie podoba. Postanowiłam ci powiedzieć, bo tak naprawdę nie chcę mówić moim przyjaciołom. Moja córka będzie miała trzecie dziecko.

Ale moja córka ma tylko 28 lat, a mój zięć ma tylko 27 lat. Kiedyś urodziłam w wieku 22 lat i byłam w 100% pewna, że ​​to moje pierwsze i ostatnie dziecko. Generalnie czasy były wtedy dość trudne, więc moim celem było wychowanie porządnej osoby,chciałam jakoś urozmaicić swoje życie, a nie utopić się w pieluchach.

Mój mąż zmarł dość wcześnie. Naprawdę chciałam ją postawić na nogi i dać jej dobre wykształcenie. Począwszy od ósmej klasy, zaczęłam jej płacić za różnych korepetytorów do nauki angielskiego. Mojej córce udało się z łatwością wejść do dziennikarskiego budżetu uczelni.

Miała przed sobą tylko wielkie plany, zawsze wspierałam ją w różnego rodzaju przedsięwzięciach. A później poznała swojego przyszłego męża i wyszła za niego. W wieku 24 lat urodził się pierwszy wnuk, a dwa lata później urodziła się wnuczka. A teraz - znowu dziecko!

Nie wiem nawet, kiedy moja córka w końcu wyjdzie ze szpitala położniczego i wróci do pracy. Dlaczego w ogóle miała to wykształcenie? W jej rozwój zainwestowałam tyle wysiłku i pieniędzy. Jej dyplomy teraz po prostu leżą bezczynnie w domu. Nic jej o tym nie mówię, bo wiem bardzo dobrze, że konflikty i kłótnie zaczną się od razu, a na pewno tego nie potrzebuję.

Z jakiegoś powodu młodzi ludzie w ogóle nie chcą słuchać opinii osób starszych. Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy: dlaczego tak bardzo ogranicza się w życiu? Tak naprawdę nie widziała niczego oprócz pieluch i niemowląt. Ma te same dni, w jej życiu nic nowego się nie dzieje.

Czy ona naprawdę widzi w tym jakiś sens? Bardzo się martwię, że nie zatrzymają się na trzecim dziecku. Nie rozumiem, o czym ona myśli? A mężczyzna w ogóle nie ma rozsądku w głowie. Dlaczego po tylu latach zdecydowali się zostać rodzicami wielu dzieci?

Jak mężczyzna będzie utrzymywał taką rodzinę? Bardzo mi przykro z powodu mojej córki. Nie rozumiem, dlaczego wybrała takie życie? Nie mogę tego w żaden sposób zaakceptować.

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża