Ale Hachiko nie jest jedynym psem, który stracił ukochanego opiekuna. Na szczęście nie wszystkie historie kończą się tragicznie.

Z powodu absurdalnego wypadku Stevie Roger stracił dwóch czworonożnych przyjaciół. Zwierzęta uciekły z domu i zawędrowały do sąsiada, rolnika, który ich nie oszczędził. Jeden pies zniknął, ale drugi zdołał się ukryć. Właściciele nie tracili nadziei.

Rozwiesili mnóstwo ogłoszeń w poszukiwaniu psa. Jednak lata mijały i nie było żadnych wiadomości. Aż osiem lat później Stevie otrzymał telefon od ludzi, którzy twierdzili, że widzieli jego psa Kavika. Po przejechaniu 500 kilometrów Roger w końcu znalazł przyjaciela.

Nie był w najlepszej formie. Życie okazało się dla niego trudne, co skutkowało wyczerpaniem i dystrofią. Nadal czeka na leczenie, ale z pewnością możemy założyć, że grzeczny psiak ma znowu dobre czasy. Najbardziej niesamowitą rzeczą w takich opowieściach jest to, że po tylu latach zwierzęta rozpoznają ludzi, z którymi żyły i prawie płaczą, łącząc się z nimi.

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża