Czy nad irlandzkim kościołem pojawił sie skrzydlaty Jezus? Niesamowite zdjęcia, jakie powstają przeważnie przez czysty przypadek, pokazują często postaci nadprzyrodzone, nie z tego świata, których na pierwszy rzut oka nie można dostrzec.

Nie każdy jest w stanie uwierzyć, ale zobaczyć mogą wszyscy, którzy posiadają zmysł wzroku...

Wiele nagrań głosowych, video, czy wiele zrobionych zdjęć, które opublikowano jako przedstawiające zjawiska paranormalne i nie z tego świata, poddawane jest analizom autentyczności, gdyż świat naukowców patrzy na sferę duchowości swym "szkiełkiem i okiem".

Często coś, co można podpiąć pod przypadek, zbieg okoliczności, czy zwykłe złudzenie, może się okazać jednak czymś więcej, wcieleniem, żywym symbolem, ostrzeżeniem... Każdy niech wierzy w to, w co chce wierzyć, jednak jest wiele dowodów na świecie na istnienie zjawisk, których naukowo wyjaśnić nie potrafimy.

Na kanale YouTube "Zjawiska Niewyjaśnione', pojawił się 28 marca bieżącego roku film, który ukazuje szereg dziwnych i niewyjaśnionych zjawisk uchwyconych na fotografiach lub nagraniach wideo.

Dziś odcinek o zjawiskach paranormalnych, które udało się uchwycić. Przedstawimy tajemnicze zdjęcia, które być może ukazują nadprzyrodzone istoty. W tym Jezusa ze skrzydłami i dziwną postać w lustrze, która wygląda jak z innego wymiaru.

Jednym ze zdjęć, które budzi zdziwienie, jest to przedstawiające ukazującą się świetlista postać nad kościołem w irlandii. Wygląda jak wielka gołębica unosząca się nad krzyżem lub sam Jezus, tyle że ze skrzydłami...


YouTube/Zjawiska Niewyjaśnione

Co o tym sądzicie? Co widzicie w tym świetlnym refleksie?

O tym się mówi: Nastolatka na moment znalazła się na tamtym świecie. Jej opowieść mocno daje do myślenia

Zerknij też tutaj: Jako dziecko widywałam się z tatą tylko raz w roku. Teraz jestem dorosła, a on jest słaby

Nie przegap: Monika Mrozowska ma cięższe dni? Opublikowała wpis, w którym mówi o braku szczęścia i sposobie na przetrwanie