Do czerwca 1968 r. Żyła życiem zwykłej gospodyni domowej w Nowym Jorku ze swoim mężem Arturem, emerytowanym agentem ds. Zakupów, oraz ich córką i czterema synami. W dniu, w którym Robert F. Kennedy został zastrzelony w Kalifornii przez zabójcę, Veronica poczuła zapach róż, gdy odpowiedziała na apel radiowy o modlitwy za umierającego senatora.

Ukazał się jej Jezus i zdradził, co czeka Polskę

Pewnego ostatniego sobotniego wieczoru kilkuset rzymskich katolików w białych rękawiczkach i trzymających w dłoni paciorki różańca zebrało się w parku Flushing Meadows-Corona w Queens na czuwanie przy świecach.

Uklękli przed prowizoryczną kapliczką: granitową ławką pokrytą świecami, różami i sztandarami katolickich świętych, otaczającą przenośny posąg Madonny oświetlony dużą latarką. Pielgrzymi, w tym autobusy z Maryland, Bostonu i Pittsburgha, wspólnie śpiewali różaniec, gdy samochody przejeżdżały obok Long Island Expressway.

Miejsce to jest pomnikiem Pawilonu Watykańskiego z Wystawy Światowej w latach 1964-65 i zostało pobłogosławione przez papieża Pawła VI podczas jego wizyty w Nowym Jorku w 1965 roku. Ale ci wielbiciele uważają to miejsce za święte z innego powodu. Mówią, że to tutaj gospodyni domowa z Queens imieniem Veronica Lueken przekazała setki wiadomości i proroctw od Jezusa i Maryi.

Znana jest jako sanktuarium Matki Bożej Różańcowej lub Lourdes w Ameryce i przyciągała tysiące ludzi, kiedy regularnie pojawiała się tam pani Lueken. Ale od jej śmierci w 1995 roku w wieku 72 lat jej zwolennicy podzielili się na dwie frakcje, tocząc legalne bitwy i spory, które trwają do dziś.

Na kanale YouTube "Zjawiska Niewyjaśnione" pojawił się film... W marcu 1983 roku, według opowieści wizjonerki, przyszedł do niej Chrystus i pokazał jej coś, czego nigdy wcześniej nie widziały jej oczy. To, co zobaczyła, Zbawiciel nazwał znakami, które zapowiadają Wielkie Oczyszczenie i Uzdrowienie. Jak wyznała, zobaczyła kraj, na granicy którego stali ubrani w mundury ludzie. W wizji to byli Rosjanie, którzy mieli zająć ów kraj, którym okazała się być Polska. Podobny los miałby spotkać też Włochy, lecz zanim to się stanie, "wszystko pokryje ciemność", zalewający cały świat mrok miałby być początkiem końca tego świata...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia w sprawie bezprawnego uwięzienia Tomasza Komendy. Nowe fakty mogą rzucić na tę sprawę nowe światło

Zerknij: Ważna wiadomość dla wielu Polaków. Poważne zmiany w świadczeniu 500 Plus. O kogo chodzi i kogo dotyczą