Jak podaje portal "Fakt", nie od dziś wiadomo, że pies potrafi być najlepszym przyjacielem człowieka. Są kochające, oddane i lojalne. Są idealnymi kompanami nie tylko dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pewna mama postanowiła opowiedzieć krótką historię przyjaźni labradora i dziecka. Obok tego nagrania nie można przejść obojętnie.

Historia pewnej przyjaźni

Narratorką tej wyjątkowej histori o przyjaźni psa i dziecka jest Szwedka Mikaela Batz, która prowadzi konto wojego czarnego labradora w mediach społecznościowych. Choć Elvis (tak wabi się pies) z miejsca podbił serca internautów, prawdziwą furorę zrobiła jego relacja z Tedem, która zaczęła rozwijać się, kiedy Ted był jeszcze w brzuchu mamy.

Elvis i Ted/ Instagram @karolinakp
Elvis i Ted/ Instagram @karolinakp
Elvis i Ted/ Instagram @karolinakp

Kiedy Ted był jeszcze w brzuchu swojej mamy, Elvis potrafił bezbłędnie wskazać miejsce, w którym jest. Kiedy chłopiec pojawił się wreszcie na świecie, wspólnie z psem stworzył wyjątkowo zgrany duet. Dziecko i pies nie odpuszczają się nawet na krok, jakby nie mogli bez siebie żyć. Początkowo to Elvis dbał o zacieśnienie przyjaźni. Lizał chłopca i opiekował się nim. Szybko jednak Ted zaczął się angażować równie mocno i uczyć się od czworonożnego przyjaciela.

Kiedy chłopiec zaczął raczkować, nosił swoje zabawki w buzi, tak, jak jego kudłaty towarzysz. Wspólnie jedli posiłki, a kiedy Elvis ćwiczył wykonywanie sztuczek, Ted też je powtarzał. Oglądając tę wyjątkową dwójkę nie sposób nie oszaleć na ich punkcie, tak jak oszalało już tysiące internautów. Niezwykłe nagranie możecie zobaczyć poniżej.

A jak wam podoba się zapis tej niezwykłej przyjaźni?

To też może cię zainteresować: Ten mężczyzna ma 78 dzieci, a kolejnych 13 jest w drodze. Wszystkie z różnymi kobietami. Jak uszło mu to na sucho

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszające słowa lekarza z oddziału covidowego. "Na 20 stanowisk, tylko na jednym hospitalizacja skończy się względnie pomyślnie"

O tym się mówi: Czy czeka nas w najbliższych dniach twardy lockdown? Rzecznik rządu Piotr Müller nie pozostawia w tej kwestii złudzeń