Historia „sperminatora” została opublikowana w 2016 roku przez The New York Post. W tym czasie Nagel, mieszkaniec Brooklynu, miał już 22 dzieci poczętych przez różne kobiety. W 2019 roku miał już 49 dzieci z oddania nasienia, a dziś liczba ta osiągnęła 78.

Międzynarodowy ojciec

Pomimo tego, jak trudne jest zadanie zapłodnienia tak wielu kobiet, Nagel mówi, że nigdy nie pobierał opłat za to, co uważa za usługę i pomógł zapłodnić głównie kobiety afroamerykańskie.

Jak dowiedział się The Truth News, Nagel otrzymał prośby o oddanie nasienia kobietom mieszkającym nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w takich krajach jak Turcja, Nigeria, RPA, Tajlandia, Izrael, Chiny, a nawet Wietnam. Dziesiątki ich dzieci urodziły się również w Ghanie, Fidżi i Meksyku.

Przekazał również swoją spermę w niektórych stanach w swoim kraju, takich jak Kentucky, Pittsburgh i Nowy Jork. Choć dla niego nie ma nic złego w jego działalności, ponieważ pochodzi z rodziny ultraortodoksyjnych Żydów, jego wizerunek został mocno nadszarpnięty przez serię skrajnych uprzedzeń wobec ojcostwa.

Bycie super dawcą nasienia nie jest dla każdego. Nagel potwierdza, że ​​po przeprowadzeniu różnych badań odkrył, że jest on zdolny do wytwarzania „super plemników” o liczbie 85 milionów na mililitr nasienia, gdy normalna gęstość waha się od 15 milionów do 200 milionów na mililitr.

Jego „altruistyczne” metody obejmują spotkania z kandydatkami w miejscach publicznych, takich jak kawiarnia czy restauracja. Idzie do łazienki, robi swoje, a następnie dostarcza próbkę nasienia do kubeczka menstruacyjnego, wszystko w najbardziej naturalny sposób.

Następnie kobieta owulująca umieszcza miseczkę menstruacyjną w pochwie w damskiej łazience i pozostaje tylko czekać, aż zajdzie w ciążę. Zagraniczne media podają, że około połowa ciąż w promowanych przez niego (wówczas kilkunastu) ciążach została poczęta „po staremu”, ale obecnie, jak mówi, jest to już bardzo rzadkie, współżycie z nimi, a zamiast tego poświęcił się oddawaniu nasienia zdrowszymi metodami dla niego i dla przyszłych matek.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Pełnie Robaczego Księżyca 2021 już tuż tuż. Na co powinniśmy uważać i na co zwrócić uwagę

Zerknij: Wielu mieszkańców wsi boi się o własne zdrowie i życie. Szkodniki opanowały gospodarstwa i mocno gryzą. Czy powracają właśnie biblijne plagi