"Styl" postanowił przedstawić wnętrza, jakimi pochwalił się wokalista Michał Szpak. Czy ekscentryczny artysta ma dobry gust, czy zalezy mu jedynie na szokowaniu opinii publicznej?

Wymarzone "łoże" Michała Szpaka do obejrzenia na mediach społecznościowych

Nie da się ukryć, że coraz więcej celebrytów promuje róznego rodzaju usługi, czy produkty na swoich kontach mediów społecznościowych. Nie ma w tym kompletnie nic złego, zważywszy na fakt, że w całym kraju rząd mocno ograniczył możliwość zarabiania pieniędzy.

Publikacja, jakiej dokonał na swoim koncie na Facebooku Michał Szpak, choc jest zwykłą reklamą projektu łóżka, stała się przedmiotem zainteresowania tabloidów. Powód jest bardzo prosty, gdyż poza zaprezentowaniem projektu łóżka, o którym sam Michał Szpak napisał, że to jego "wymarzone łoże", pokazał wnętrze swojej sypialni, które jest zaskakująco minimalistyczne i gustowne, w porównaniu z całokształtem wizerunkowym artysty.

To właśnie ta Marka zaprojektowała moje wymarzone łoże, które idealnie wpasowuje się w ramy mojego eklektyzmu 😃 Dziękuję za ten wspaniały projekt - jest on DOSKONAŁY ! Jeśli będziecie mieć więc ochotę sprawić sobie niebotycznie wygodny prezent do sypialni to wiecie gdzie szukać 🙂 Dobrej Środy 🙂

Białe ściany świetnie kontrastują z ciemniejszymi dodatkami, jak obrazy, czy meble z geometrycznymi wzorami. Grafiki widoczne na ścianach sypialni Michała Szpaka, mocno kojarzą się z całym jego kontentem zawartym na koncie instagramowym.

Co o tym sądzicie? Jak się Wam podoba wymarzone łóżko Michała Szpaka?

O tym się mówi: Od poniedziałku wchodzą w życie kolejne obostrzenia. Jak teraz będą działać urzędy

Zerknij tutaj: Najnowsze doniesienia w sprawie bezprawnego uwięzienia Tomasza Komendy. Nowe fakty mogą rzucić na tę sprawę nowe światło