Jak podaje portal "Pikio", wzrost zakażeń koronawirusem przyczynił się do wprowadzenia przez rząd kolejnych restrykcji związanych z funkcjonowaniem społeczeństwa. Zamknięto galerie handlowe, siłownie, teatry, kina i muzea oraz wiele innych obiektów sportowych oraz kulturalnych. Jak teraz będą działały urzędy? One również zmieniają swój tryb pracy.

To już jest ten moment, kiedy znów musimy wrócić do tego trybu pracy, który był charakterystyczny w listopadzie czy w drugiej połowie października, czy w ogóle dla całego okresu poprzedniej wiosny. Adam Niedzielski

Koronawirus/Youtube
Koronawirus/Youtube

Głos w tej sprawie zabrał między innymi krakowski magistrat, który wystosował prośbę do interesantów w urzędach.

Prosimy, aby załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie. Wszelkie dokumenty i wnioski do Urzędu Miasta Krakowa będzie można złożyć elektronicznie, za pośrednictwem Poczty Polskiej, usługi Paczkomat Urząd 24, lub wrzucając kopertę do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do urzędu w 16 lokalizacjach.

Bezpieczniej jest załatwiać wszelkie sprawy urzędowe przez Internet. Wtedy na sto procent uniknie się możliwości zakażenia wirusem.

Koronawirus/ pexels.com
Koronawirus/ pexels.com
Koronawirus/ pexels.com

To również może Cię zainteresować: Lech Wałęsa Żałuje, Że Przeżył Operację Serca? Zrobił Coś, Czego Żona Może Mu Nie Wybaczyć

Zobacz także: Stan Zdrowia Rafała Trzaskowskiego Nie Jest Dobry. Spływają Niepokojące Wieści