Media obiegła wiadomość, która dla fanów Mikołaja Roznerskiego i jego żony Adriany Kalskiej jest prawdziwą gratką!

Rodzinka się powiększy?

"Super Express" podaje, że gwiazdy serialu "M jak miłość" nie kryją szczęścia, jakie odnaleźli wzajemnie u swojego boku.

Mikołaj Roznerski w szczerym wywiadzie przyznał, że jest bardzo szczęśliwy ze swoją żoną Adrianą, a marzenie o powiększeniu rodziny może się niebawem spełnić!

Gotuję i piekę ciasta bezglutenowe. Mojej partnerce bardzo smakuje moja kuchnia, wszystko co dla niej przyrządzam. Adriana także odwdzięca się Mikołajowi cudami, jakie potrafi przygotować w kuchni, co aktor mocno docenia... Przyznał w wywiadzie, że w przyszłości pragnie mieć kolejne dzieci z ukochaną żoną... - wyznał szczerze aktor dodając, że to marzenie może się niedługo spełnić.

Poznali się lata temu na planie serialu "M jak miłość", gdzie ich uczucie i związek rozkwitły jak zadbany i piękny kwiat.

Stanowią parę zarówno w serialu, jak i w życiu prywatnym, co z pewnością ułatwia im granie pary zakochanych w sobie ludzi.

Co o tym sądzicie? Czy Mikołaj wyznał między słowami, że spodziewa się dziecka z piękną żoną Adrianą?

O tym się mówi: Kinga Rusin nie odpuszcza polskiemu rządowi. Krytykuje z oddali spędzając wakacje na Malediwach

Zerknij tutaj: Lekarze w mediach prześcigają się w podawaniu faktycznej ilości zachorowań. Skąd się wzięła III fala zakażeń koronawirusem

Nie przegap też tego: Szczere wyznanie księcia Harrego o księciu Williamie. Wielki konflikt w rodzinie królewskiej. Co się stało