Teraz, gdy możemy zajrzeć głębiej w jej życie prywatne, pozwoliła widzom zwiedzić jej ognisko domowe za pośrednictwem mediów.

Halinka Jaksa od razu zdobyła sympatię widzów

Ta niezrównana seniorka, to mieszkanka Pabianic. Serca widzów zdobyła swoją autentycznością, naturalnością i poczuciem humoru. Chociaż tytuł Królowej Turnusu musiała dzielić z Jadzią, to właśnie ona w oczach fanów programu "Sanatorium miłości" stała się prawdziwą perełką wśród reszty ciekawych postaci. Po wyłonieniu Króla Turnusu, którym został Zdzisławokazało się, że do Króla dołączą dwie Królowe, mimo fryzury Halinki, którą mocno skrytykowali internauci.

Okazuje się, że Królowa Turnusu Halinka, kocha kwiaty, które kwitną wraz z nią! Jest bezpośrednia i ma sporą dozę dystansu do siebie i energii, która tak urzekła widzów. Jest uczuciowa i empatyczna, co wciąż było mozna zobaczyć już od pierwszych odcinków show.

Choć ciężko pracuje na pół etatu mimo, że jest już na emeryturze, nigdy nie narzeka na swoje życie. Tak, jak pracuje, tak też baluje, co w ciekawy sposób podumował "Super Express" pisząc, że piosenka Maryli Rodowicz "Niech żyje bal" świetnie pasuje do Halinki.

Jest mistrzynią kuchni, kocha zastrzyk adrenaliny podczas szybkiej jazdy samochodem albo skuterem.

Jej miłość do ludowych bibelotków i kwiatów widać w każdym zakątki jej domu.

Super Express

Kocha zwierzęta i polską tradycję, a kwiaty którymi się opiekuje, dziękują jej kolorami i pięknym zapachem.

Super Express

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Legenda polskiego big-bitu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Po licznych udarach dotrwał do 77 urodzin

Zerknij: Edyta i Cezary Pazurowie wiedzą, jak oszczędzać pieniądze. Zastosowali sposób, dzięki któremu zebrali pieniądze na rajskie wakacje. Są na Malediwach