To jedna z historii pisanych przez życie. Courtney Hill miała nadzieję, że po wielu niespokojnych latach ona i jej rodzina w końcu będą mogli żyć w niezakłóconym szczęściu.

Jej mąż Bryan był zawodowym żołnierzem i często był wysyłany na misję. W końcu jednak podjął decyzję o zakończeniu kariery wojskowej i powrocie na stałe do domu by móc cieszyć się żoną i dwójką dzieci, córką i synem.

Niestety wydarzyło się ogromne nieszczęście.

Gdy Bryan odwoził syna do przedszkola, zdarzył się wypadek samochodowy w niewielkiej odległości od ich domu. Żadne z nich nie przeżyło.

Niespodziewana wiadomość

Jak się okazuje, kobieta i jej córka nie zostały całkiem same. Krótko przed odejściem męża, Courtney dowiedziała się, że jest w ciąży, ale nie zdążyła przekazać tej radosnej wiadomości Bryanowi.

Stało się to dopiero podczas ostatniego pożegnania kiedy nachyliła się nad jego trumną i wyszeptała mu to do ucha.

Po późniejszych badaniach okazało się, że kobieta oczekuje trojaczków. Niestety tylko dwójka urodziła się żywa, Miles oraz Harper. Ich braciszek dołączył do taty i starszego brata gdzieś po drugiej stronie.

Choć od tej historii minęło już pięć lat, Courtney nadal wspomina męża. Regularnie też relacjonuje poczynania dzieci w mediach społecznościowych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy czekają nas lockdown na Święta Wielkanocne? Minister Zdrowia zapowiada, że kolejne obostrzenia obejmą cały kraj

Jak informował portal „Życiepl”: Wielkie zmiany w życiu Anny Muchy! Zaskakujące informacje obiegły media. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Teściowa dała nam żelazko w prezencie ślubnym i mieszkanie swojej ulubionej, najmłodszej córce. Teraz chce się do nas przenieść. Nie pozwoliłem

Zobacz także: Wzruszające sceny podczas Gali Telekamer. Mikołaj Roznerski zdobył się na bardzo piękny gest. O co chodzi