Jednak niespodzianki na tym się nie skończyły. W 9 tygodniu ciąży USG wykazało, że ich dwoje dzieci może być zrośnięte. „Bycie połączonym jest rzadkie, niezwykle rzadkie. Ale takie połączenie nie jest czymś, co moglibyśmy nawet obliczyć ”- opisał bliźniaków dr Joseph Lillegard, chirurg dziecięcy z Children's Minnesota.

Niezwykła niespodzianka

Breanna urodziła swoje bliźniaczki - Emersynn i Ellerie - w wieku 35+ tygodni w The Mother Baby Center w Minneapolis. Wrócili do domu z bliźniakami, wiedząc, że wkrótce wrócą do Children's Minnesota, aby wykonać następny krok: operację rozdzielenia bliźniaków.

Po ponad 12 godzinach operacji, w której uczestniczyło 25 lekarzy, Emersynn i Ellerie pojawiły się rozdzielone i zdrowe.

Lekarze i personel medyczny wyszli, aby przekazać Breannie i Blake'owi dobre wieści. „Widać to po prostu na ich twarzach, byli emocjonalnie i fizycznie wyczerpani, tak jak my. To było niesamowite ”- powiedział Blake.

Dr Lillegard był niezwykle dumny z zespołu, który pracował nad Emersynn i Ellerie. „Nie mogę powiedzieć, jak dumny jestem z zespołu neurochirurgów, zespołu anestezjologów i ludzi na sali, byli po prostu bezproblemowi - byli idealni”.

Emersynn i Ellerie zostały umieszczone w sąsiednich pokojach z oknem oddzielającym je, tak aby mama i tata mogli być w jednym pokoju i widzieć drugie dziecko w drugim pokoju, tuż obok nich.

Blake i Breanna przynieśli do domu swoje dwie rozdzielone córki zdrowe i szczęśliwe. „Dziękuję, Dziecięca Minnesota, za wszystko, co dla nas zrobiliście. Zmieniłeś nasze życie na więcej sposobów, niż myślisz”- powiedział Blake.


YouTube/Children's Minnesota - Minneapolis

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Długo czekała, aż jej się oświadczy. Jednak gdy to w końcu zrobił, wpadła w histerię

Zerknij: Przyczyna powstania białej piany podczas smażenia panierowanego kurczaka zaskakuje. Nie użyjesz już dwa razy tego samego oleju

Nie przegap tego: Wyszło na jaw, w jaki sposób Maria Kaczyńska oceniła pierwszego męża córki. Padły mocne słowa