Jak donosi portal "Pomorska", ezoterycy nie mają wątpliwości, że imie jakie nosimy może przynosić nam szczęście i sprzyjać w różnych aspektach naszego życia. Niektórym osobom noszącym konkretne imiona w 2021 roku przypisane jest wyjątkowe szczęście, tym bardziej, gdy będą się łączyły z konkretnymi znakami zodiaku.

Dorota

Imię pochodzi z języka greckiego i oznacza "dar od Boga". Kobiety noszące to imię charakteryzuje niezawodna intuicja, która pozwala im unikać problemów i przejść przez życie bez większych strat. Zawsze wybierają najlepsze wyjście. W tym roku mogą liczyć na wyjątkowy uśmiech losu. Każda ich decyzja będzie prostą drogą do powodzenia.

Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay

Julia

Imię Julia jest pochodzenia rzymskiego i oznacza "promienista, młoda". Julie są urodzonymi optymistkami, które potrafią dostrzec w każdej sytuacji coś pozytywnego. Na szczęście 2021 rok nie będzie im dostarczał zbyt wielu okazji zmuszających do szukania promyka nadziei w mroku trudnych sytuacji. Jeśli Julie są wolne, mogą liczyć na to, że w tym roku odnajdą wielką miłość.

Magdalena

Imię pochodzi z języka hebrajskiego, wywodząc się od miasta Magdala. Magdaleny zwykle spadają na cztery łapy niczym koty, choć okupują to wieloma nerwami i stresem. Na szczęście w 2021 roku wszystko będzie układało się dla nich pomyślnie i będą miały okazję się nieco zrelaksować.

Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay

Tym znakom zodiaku dopisze w 2021 roku szczęście

W 2021 roku samotne Byki odnajdą wreszcie swoją drugą połowę! Już od marca, dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus znacznie łatwiej przyjdzie im budować podstawy trwałego związku. Szczęście w miłości sprawi, że to właśnie ona będzie dla byków priorytetem.

Na szczęście w miłości mogą liczyć również osoby urodzone w znaku Lwa. Jeśli do tej pory nie zdecydowały się na małżeństwo, teraz znajdą decyzję, żeby to zrobić. Także samotne Lwy mogą liczyć, że w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy, z kim będą chciały spędzić resztę życia.

Astrologia/ Pixabay
Astrologia/ Pixabay
Astrologia/ Pixabay

Wiosną szybciej zabije także serce Wodnikow. Pojawi się ktoś, dla kogo zupełnie stracą głowę. Także wodniki w związkach mogą liczyć na miłosne uniesienia. Jeśli wierzą, że w stałym związku nie mogą na to liczyć, przekonają się, jak bardzo się mylą.

Co dobrego spotkało was już w 2021 roku?

To też może cię zainteresować: Na konta emerytów trafi wkrótce trzynastka. Może się okazać niższa niż zakładano

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Niedzielski zapowiada „odważne decyzje” rządzących. Czy to oznacza zniesienie obostrzeń? Co planuje rząd

O tym się mówi: Michał Wiśniewski został tatą. Muzyk pokazał pierwsze zdjęcia synka. Do kogo jest podobny Falco Amadeus Wiśniewski