Z każdym przygotowaniem jedzenia coraz trudniej jest oczyścić kuchenkę ze starego brudu. Ponadto tak drogi sprzęt wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Chcemy Ci powiedzieć, jak szybko i łatwo wyczyścić każdy piec bez użycia drogich środków czyszczących i bezwzględnych metalowych gąbek.

Mamy nadzieję, że ten wybór pięciu wspaniałych sposobów czyszczenia pieca okaże się przydatny. Jak wyczyścić piec z brudu Ocet winny Za pomocą butelki z rozpylaczem rozpyl ocet na powierzchnię kuchenki i pozostaw na 20 minut.

Następnie delikatnie zmyj ocet wilgotną gąbką. Jeśli chcesz wyczyścić bardzo brudną kuchenkę, posyp powierzchnię sodą oczyszczoną, a następnie spryskaj ją octem. Pozostaw miksturę oczyszczającą na 15-30 minut i delikatnie usuń ręcznikiem papierowym lub wilgotną gąbką. Ręczniki Posyp sodą oczyszczoną powierzchnię pieca, namocz ręczniki w ciepłej wodzie z mydłem i dobrze je wyciśnij. Przykryj płytę wilgotnymi ręcznikami i odstaw na 15 minut.

Oczyść piec z brudu wilgotną gąbką. Olej roślinny Okazuje się, że olej roślinny świetnie radzi sobie z usuwaniem brudu, który pozostał na kuchence po pichceniu. Ręczniki papierowe nasączamy oliwą z oliwek lub olejem słonecznikowym i zabrudzone powierzchnie wytrzyj. A zwykła wilgotna gąbka i płyn do mycia naczyń pomogą usunąć pozostały tłuszcz z pieca. Ciągle mieszając, wlej 0,25 stosu. soda 0,25 stos. nadtlenek wodoru.

Powstałą masę rozprowadź równomiernie na zabrudzonej powierzchni pieca i pozostaw na 15 minut. Następnie wytrzyj płytkę wilgotną gąbką lub papierowym ręcznikiem. Cytryna z solą Polej brud sokiem z cytryny i posyp solą. Pozostaw produkt na 5-10 minut, a następnie usuń go z powierzchni kuchenki wilgotną gąbką.

Aby chronić dłonie przed uszkodzeniami, podrażnieniami i reakcjami alergicznymi, zalecamy używanie gumowych rękawiczek. Dzięki tym metodom Twój piec zawsze będzie lśnił czystością. Udostępnij te przydatne informacje znajomym!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW