Dorastali dawno temu, każdy z nich ma dobrą pracę i mocne małżeństwo.

Kiedy moja żona i ja przeszliśmy na emeryturę, postanowiliśmy zainwestować nasze oszczędności w biznes - w efekcie przyniosło nam to duży dochód, nigdy nie widziałem takich pieniędzy, wtedy byłem w siódmym niebie ze szczęścia.

Od razu stałem się członkiem „klubu miliarderów”, od tego czasu moje życie diametralnie się zmieniło. Coraz częściej myślałem, że jedna kobieta, z którą mieszkałem przez tyle lat, mi nie wystarcza. Kupiliśmy nową nieruchomość, przenieśliśmy się w dobrą okolicę, zmieniliśmy samochody.

Zacząłem uczęszczać na poważne i ważne wydarzenia. Młode piękności natychmiast zaczęły krążyć wokół mnie, a wszyscy moi nowi znajomi mieli młode żony. Te piękności po prostu mi nie odpuściły, mówiły mi słowa, które przyprawiły mnie o zawrót głowy. Czułem się jak człowiek samowystarczalny, wydając pieniądze na wszystko, co chciałem. A potem ją poznałem - nazwijmy ją Dolly.

Młoda, uwodzicielska, była dla mnie gotowa na wszystko - a ja sam nie widziałem, jak się w niej zakochałem. Jednak postawiła mi tylko jeden warunek: muszę ją poślubić. Moja pierwsza żona zawsze mnie wspierała, fakt, że nasze dzieci dorastały tak dobrze, jest całkowicie jej zasługą.

I po prostu nie mam siły, aby wyjaśnić, jak to wszystko się stało. Matka Dolly przygotowała wystawną kolację, a potem natychmiast zaczęła stawiać jej żądania, ponieważ wiedziała lepiej, jakie życie dla swojej córki zaplanowała. Dolly i jej mama dały mi kilka miesięcy na zerwanie z żoną, inaczej nie będziemy już w związku. Kiedy wróciłem do domu, zacząłem winić za wszystko żonę.

Z dnia na dzień coraz bardziej nienawidziłem żonę. Na rodzinnym obiedzie wymieniłem wszystkie jej „grzechy”, łącznie z nadwagą i fanatyczną wiarą. Później, nie mogąc się oprzeć, powiedziała: Długo domyślałam się, co się dzieje, pozwoliłam ci iść do młodej dziewczyny, za którą biegałeś od kilku miesięcy. Teraz wszyscy ją zaatakowali. Moja młodsza siostra uderzyła moją żonę, a ja po prostu patrzyłem.

Żona spakowała się i zostawiła mnie tego samego dnia. Nie zabrała ze sobą prawie nic. Dzieci próbowały nas pogodzić, ale moje kłamstwo przekonało je, aby tego nie robili. Czułem się jak król przez dokładnie dwa tygodnie podczas naszego miesiąca miodowego. Zwykle jest to bardzo miłe, gdy towarzyszy Ci taka dziewczyna na wszystkich imprezach, ale to wszystko. Żyję jak diabli.

Dolly jest rozwiązła, niewykształcona, bez serca. Potrzebuje tylko moich pieniędzy, nie chce już nic więcej słyszeć! Bardzo szybko zacząłem tęsknić za moją byłą żoną, jej troską i życzliwością. Dolly nigdy nie gotowała, nie pracuje, po prostu cały dzień zostaje w domu. Urodziła mi dziecko, ale nigdy nie miałem przyjemności wychowywać wnuków i dzieci. Dzieci odsunęły się ode mnie.

Moja była żona zaczęła wyglądać jeszcze ładniej po moim wyjeździe. Dolly zabroniła mi komunikowania się z rodziną. Czuję, że nikt mnie nie potrzebuje. Popełniłem straszny błąd, ale nie mogę się do tego przyznać. Do niektórych rzeczy nie mogę się nawet przyznać, pisząc ten list. W końcu zdałem sobie sprawę, że na wszystko jest czas. Mimo wszystko nie mogę być mężczyzną u szczytu dojrzewania.

Bardzo chciałbym wszystko odwrócić, przeprosić żonę, pogodzić się z nią, cieszyć się życiem beztrosko. Jestem bardzo zazdrosny o pary, którym udało się przetrwać trudne chwile i mimo wszystko pozostały razem. Gdzieś w głębi duszy wciąż mam nadzieję, że pogodzę się z żoną, ale ona nie chce. Wysłałem jej dużo prezentów - zawsze je zwracała. Mówi, że od dawna mi wybacza, ale nie widzi już wspólnej przyszłości ze mną. Panie, co mam teraz zrobić?

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW