Serce najprzystojniejszego mężczyzny w Turcji zajmuje równie atrakcyjna Fakhriye Evgen. Para wychowuje syna Karana i cieszy się rodzinnym szczęściem bez przesadnego chwalenia się swoim życiem osobistym. Tylko od czasu do czasu para publikuje zdjęcia zrobione w ich oszałamiającej czteropiętrowej rezydencji.
Ogromny dom Özçivita i jego żony znajduje się w prestiżowej części tureckiego Stambułu. Budynek położony jest na wzgórzu, więc jego duże i liczne okna oferują wspaniałe widoki, którymi małżonkowie uwielbiają cieszyć się rano i wieczorem. Rezydencja utrzymana jest w jasnych kolorach.
Ściany są beżowe, praktycznie nie ma na nich obrazów. Meble są również zaprojektowane w stonowanych jasnych kolorach. Wnętrze stworzone jest z naturalnych materiałów: drewno, tekstylia, kamień. Schody prowadzące na wyższe piętra wykonane są natomiast z jasnego marmuru i granitu. W domu nie brakuje jednak również jasnych akcentów, takich jak strych ze szkarłatną sofą i mnóstwem roślin domowych w doniczkach.
Warto zauważyć, że Burak Özçivit i Evgen, dekorując swój dom, nie zaprosili specjalistów: sami całkowicie przemyśleli projekt wnętrza. Do dekoracji para wykorzystała elementy etniczne przywiezione z różnych części świata, figurki zwierząt.
Fakhriye bardzo lubi oryginalne lampy o nietypowych kształtach, które również są wszechobecne we wnętrzu. Dom posiada balkony oraz przestronny taras, na którym małżonkowie uwielbiają podziwiać wschody i zachody słońca, spędzać czas sam na sam, ale i z synem. W pobliżu rezydencji znajduje się ogromny trawnik, a także duży basen.
To właśnie tam została zrobiona większość zdjęć opublikowanych na portalach społecznościowych. Para przekształciła działkę w swój przytulny naturalny zakątek, w którym podczas pandemii odizolowali się od społeczeństwa i cieszyli się aktywnym wypoczynkiem.
Fakhriye i Burak umieścili tam altanę na pikniki, trampolinę, plac zabaw dla dzieci oraz teren do spacerów w okolicy. Burak wielokrotnie mówił w wywiadzie, że jest dumny ze swojej żony i uważa ją za bardzo schludną i czystą, a także jest według niego doskonałą gospodynią o nieprzeciętnych umiejętnościach kulinarnych.
Fakhriye w rzeczywistości sama prowadzi gospodarstwo domowe i tylko czasami zwraca się do wyspecjalizowanych usług w zakresie ogólnego sprzątania. Pozostaje życzyć małżonkom szczęścia i zobaczyć, jak wygląda ich przytulne gniazdo.