Jak podaje portal "Mirror", Laiven Bene z Sydnej podzielił się w mediach społecznościowych romantycznym momentem ze swojego wesela. Widać na nim, jak jego najlepszy przyjaciel oświadcza się swojej ukochanej. Internauci widząc nagranie wpadli w prawdziwy szał, nie zostawiając na przyjacielu pana młodego suchej nitki. Dlaczego?

Oświadczyny na weselu w ogniu krytyki

Mężczyzna, który oświadczył się swojej ukochanej na weselu najlepszego przyjaciela musiał zmierzyć się z falą krytyki ze strony oburzonych internautów. Zarzucili mu, że zrujnował wyjątkowy, wielki dzień pary młodej.

Oświadczyny na weselu/ TikTok @laiivve
Oświadczyny na weselu/ TikTok @laiivve
Oświadczyny na weselu/ TikTok @laiivve

Ślub Laivena Bene'a i Catrin odbył się 15 listopada ubiegłego roku. Aby uczynić ten dzień bardziej wyjątkowym, Bene wspólnie ze swoim przyjacielem ustalili, że ten drugi oświadczy się właśnie wtedy swojej wybrance. Zapewne ani państwo młodzi, ani ich przyjaciel nie spodziewali się, że spotka ich tak mocna krytyka ze strony internautów.

Na nagranym przez jednego z gości weselnych filmiku widać, jak Catrin przygotowuje się do rzucenia swoim bukietem ślubnym. Zgodnie z tradycją osoba, która go złapie, jako kolejna stanie na ślubnym kobiercu. Jednak zamiast rzucic kwiaty podchodzi do swojej przyjaciółki i wręcza jej bukiet. Potem obraca ją w stronę klęczącego chłopaka z pierścionkiem w dłoni.

@laiivve

bestmates proposal on our wedding day, magical night #differentangles #foryou #foryoupage #lovestory #fyp

♬ Fire On Fire - Sam Smith

Laiven Bene zdradził w rozmowie z "Daily Mail", że brał udział w zaplanowaniu oświadczyn podczas ślubu. Chciał, żeby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i na bardzo długo zapadł w pamięć wszystkich, którzy brali w nim udział. Dodał, że zaskoczyła go reakcja internautów, którzy oskarżyli jego przyjaciela o zrujnowanie wesela.

Wielu internautów pytało, jak mógł pozwolić przyjacielowi zrujnować swój wielki dzień? Znaleźli się jednak także i tacy, dla których był to dowód ogromnej przyjaźni. "W końcu wesele powinno być świętem miłości" - pisali podkreślając, jak wspaniałe jest to, że potrafią cieszyć się nawzajem swoim szczęściem.

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Kobieta schudła ponad 90 kilogramów. Jak jej się to udało? Dziś wygląda jak rasowa modelka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski ostrzega: "to zacznie się w kwietniu". Czego możemy się spodziewać

O tym się mówi: Z księciem Filipem jest coraz gorzej? Rodzina królewska modli się o męża królowej Elżbiety. Nowe informacje o jego stanie zdrowia