Całe życie byłam „domową” dziewczyną. Nigdy nie próbowałam chodzić do klubów. Nie interesowali mnie przyjaciele i związki. Uczyłam się, potem pracowałam, opiekowałam się moją mamą. Ale tak naprawdę nie znałam życia.

Zostałam sama. Byłam przerażona. Nie wiedziałam, jak to być bez mamy. Gdzieś miałam ojca. Ale nie widziałam go od dzieciństwa. Gdyby nie ciocia, byłoby mi bardzo ciężko. Jest z nami od dzieciństwa. Pomogła mojej mamie wychować mojego brata i mnie. Pomogła nawet z pieniędzmi.

W pewnym momencie przenieśliśmy się nawet do tej samej wioski, w której mieszkała moja ciotka. Był tam duży dom. I wszyscy razem zamieszkaliśmy tam. Z moim bratem mieliśmy dużą różnicę wiekową - 12 lat. Gdy tylko skończył 18 lat, wyjechał zarabiać pieniądze za granicę. I tylko czasami pojawiał się u nas.

Kiedy mój brat stworzył rodzinę, zupełnie o nas zapomniał. Spotkaliśmy się, gdy urodził się jego syn. To było 3 lata temu, a potem nigdy się nie widzieliśmy.

Zaraz po śmierci mamy postanowiłam wprowadzić się do mieszkania mamy. Mieszkałam tu spokojnie przez 2 tygodnie. I wtedy nagle na progu pojawił się mój brat.

- Cześć,siostro. Nie rozumiem, co tu robisz.
- Postanowiłam tu zamieszkać. Nie mogę być w tym domu. Źle się tam czuję.
- Ale mieszkali tu ludzie. Płacili mamie pieniądze, a ona nam je dawała.
- Bracie, nie mogę tam mieszkać.
- Więc podzielimy spadek.
- Mama napisała testament. Zostawiła wszystko mnie. Nawet nie przyszedłeś, kiedy mama była chora. I nie byłeś na pogrzebie. Przynajmniej raz odwiedziłaś matkę, kiedy była chora? A o jakim spadku mówisz teraz?
- Moja droga siostro, wszystko ci odbiorę. Pamiętaj to.

Ta rozmowa mnie przestraszyła. Co mam teraz zrobić? Jak mam żyć?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "DZIEWCZYNO, BŁAGAM, KUP MI ZIEMNIAKI, JESTEM 4 DNI BEZ JEDZENIA" - PRZYZWOICIE UBRANY MĘŻCZYZNA ZWRÓCIŁ SIĘ DO MNIE W KOLEJCE W SKLEPIE

O tym się mówi w Polsce: ZAGINĘŁA 19-LETNIA DZIEWCZYNA. POLICJA BŁAGA O POMOC W ZNALEZIENIU NATALII LICK. WIDZIANO JĄ W ŚRODKU NOCY, PÓŹNIEJ ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ

O tym się mówi na świecie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Z życia gwiazd: PIOTR ŻYŁA MA POWODY DO ZADOWOLENIA. WIADOMO JAKIE HONORARIUM OTRZYMA SKOCZEK ZA WYGRANĄ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA. KWOTA ROBI WRAŻENIE