Wydaje mi się, że 50 lat to wciąż dość młody wiek. Mam męża, córkę, a nawet wnuka. Jest małym i bardzo mądrym dzieckiem.

I wydaje się, że wszystko jest w porządku. Ale mam duże problemy zdrowotne. Często leżę w szpitalach. Staram się nie sprawiać córce kłopotów, ale zupełnie przestała mnie rozumieć.

Poza tym mam pracę. Własny mały sklep, ale muszę sobie z tym wszystkim radzić. Tylko mój mąż pomaga mi w sklepie. Сórka i zięć powiedzieli, że teraz nie mają na to czasu. I próbują stworzyć własny biznes.

Generalnie nie możemy normalnie odpoczywać. Zawsze czymś zajęci, ale nasze weekendy są bardziej wolne. Zazwyczaj staramy się spacerować, spotykać z przyjaciółmi lub gdzieś wyjechać. Czasami siedzimy z naszą wnuczką lub idziemy pomóc naszej córce. W końcu zbudowaliśmy dla nich duży dom i ona potrzebuje pomocy przy sprzątaniu i pracach ogrodniczych.

Ale pewnego dnia doszło do konfliktu. Ja i mój mąż też mieszkamy w domu. Tylko w innej wiosce. Mieliśmy pojechać do miasta i spotkać się z przyjaciółmi, a następnie zająć się pracami domowymi. Ale rano pod dom zajechał samochód mojej córki. Przyprowadziła wnuka. Nawet nie pytając, czy możemy się nim zająć. Szybko uciekła do swoich przyjaciółek. Wieczorem próbowałam z nią porozmawiać.

- Wiesz, twój ojciec i ja mamy własne życie. Spotykamy się też z przyjaciółmi. Dbamy o zdrowie. Chcemy też gdzieś pojechać. Nie pytasz nawet, czy możemy usiąść z wnukiem. Сzy jesteśmy zajęci? Jak się czujemy?

- Jak? Nie kochaсie swojego wnuka? Nie potrzebujecie go? Czy on jest obrzydliwy?

Dokładnie tydzień później ponownie przywieźli nam wnuka. Bez dzwonienia i bez pytania. Zięć i córka działają jako zjednoczony front. Jesteście źli. Nie chcecie mieć do czynienia ze swoim wnukiem. Jak to się stało, że mam w rodzinie takiego manipulatora. Może źle ją wychowałam?

Сo mam robić: żyć swoim życiem czy opiekować się wnukiem?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW