Mam chłopaka. Po urodzeniu dziecka zamierzamy się pobrać. Oboje pracujemy, ale wkrótce będę na urlopie macierzyńskim. Mój ukochany poniesie potrójny ciężar: za siebie, za mnie i za dziecka. Na pewno nie będzie nas stać na mieszkanie, bo jest bardzo drogie.

Pomyślałam, dlaczego mój dziadek nie przeprowadzi się do domu opieki? I my zrobimy naprawy w jego mieszkaniu. I tam będziemy mieszkać. A dziadkowi będzie dobrze w domu opieki. Będzie miał tam nowych przyjaciół. Będzie miał z kim grać w szachy. Zaopiekuje się nim personel medyczny.

Przyszedłam do dziadka i zacząłam z nim omawiać ten temat. Był bardzo oburzony. Byłam pewien, że dla mnie zrobi wszystko. I on stanowczo powiedział, że nie. I powiedział, żebym więcej nie przychodziła.

Wieczorem mój młody człowiek przyszedł do dziadka. Wyjaśnił mu sytuację. Powiedział, jak ciężko jest nam żyć. Powiedział, że będziemy odwiedać dziadka w weekendy. Dziadek zaczął nas oskarżać, nazywać niewdzięcznymi. Zaczął krzyczeć i wyrzucił mojego ukochanego z domu.

Mój przyszły mąż i ja postanowiliśmy więcej do niego nie przychodzić. Niech się nauczy, jak to jest być samemu. Może przynajmniej wtedy zachce iść do domu opieki.

Ale w każdym razie. Jaka jest wina mojego dziecka? Właściwie to nie jego wina, że ​​ma tak chciwego pradziadka. Poprosiłam nawet mamę, żeby do niego zadzwoniła i wszystko wyjaśniła. A on zaczął narzekać sąsiadam na mnie. Jest obrażony i mówi sąsiadom, że go nie kochamy.

Jak on może tak robić? W końcu dom opieki to idealne rozwiązanie i dla nas, i dla niego.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

Z życia gwiazd: MAGDA NAROŻNA MA DOŚĆ I ODGRYZŁA SIĘ BYŁEMU MĘŻOWI NA ZACZEPKI. KŁÓTNIA MIĘDZY BYŁYMI PARTNERAMI WCIĄŻ TRWA! ARTYSTKA POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI