Lech Wałęsa przyjął dwie dawki szczepionki na koronawirusa. Wiemy, jak się teraz czuje były prezydent. Niestety nie jest dobrze. Legendarny twórca „Solidarności” źle się czuje po szczepionce.

Lech Wałęsa nie czuje się zbyt dobrze. To skutek uboczny szczepienia przeciw COVID-19

Lech Wałęsa/screen YouTube @Onet News
Lech Wałęsa/screen YouTube @Onet News

Lech Wałęsa męczy się ze skutkami ubocznymi szczepionki

Lech Wałęsa to jeden z polityków, których kolejne posunięcia wciąż budzą ogromne emocje. Choć były prezydent Polski już aktywnie nie udziela się na arenie, to wciąż pozostaje w cieniu wydarzeń i chętnie wygłasza swoje opinie.

Jak donosi portal Super Express, Lech Wałęsa męczy się ze skutkami szczepienia. Jak usłyszeli dziennikarze w gdańskim biurze Lecha Wałęsy - Pan prezydent śpi. Źle się czuje.

Lech Wałęsa jakiś czas temu powiedział, że zmuszony jest zaszczepić się na COVID-19. Były prezydent musiał “dać na sobie przetestować szczepionkę”, jak powiedział, poniewaz niedlugo wybiera się na wymianę baterii w rozruszniku serca i musiał się zaszczepić.

Lech Wałęsa/ Youtube DDTVN
Lech Wałęsa/ Youtube DDTVN

Lech Wałęsa wczoraj przyjął drugą dawkę szczepionki. Jak donosi portal Super Express, Lech Wałęsa męczy się ze skutkami szczepienia. Jak usłyszeli dziennikarze w gdańskim biurze Lecha Wałęsy - Pan prezydent śpi. Źle się czuje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO