Królowa Elżbieta II i książę Filip na początku stycznia zdecydowali się przyjąć szczepionkę przeciw COVID-19. Królowa postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach po przyjęciu wakcyny.

Królowa Elżbieta opowiedziała o swoim doświadczeniu po przyjęciu szczepionki

Książę Filip i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube Onet100
Książę Filip i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube Onet100

Rodzina królewska to jeden z najpopularniejszych rodów na świecie. Niemal każde posunięcie bliskich królowej Elżbiety II jest szeroko opisywane i komentowane przez światowe media.

Poza ogromną popularnością jest to również rodzina znana z wielu sekretów. 95-letnia królowa Elżbieta II oraz jej najbliżsi mają liczne tajemnice. Większość z nich zapewne nigdy nie wyjdzie na jaw, jednak wieści o części docierają do opinii publicznej.

Królowa Elżbieta zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym to opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z przyjęciem szczepionki na COVID-19. Monarchini oraz jej mąż poddali się szczepionce na początku stycznia. Oboje przyjeli wakcynę w swojej posiadlosci w Windsorze, gdzie przeniesiono małżonków po wybuchu epidemii. Poinformowanie obywateli o przyjęciu przez monarchów szczepionki miało na celu zachęcenie Brytyjczyków do szczepień.

Monarchini wyznała, że dzięki szczepieniom poczuła się bezpieczniej. O samym szczepieniu królowa Elżbieta powiedziała tyle, że trwało to bardzo szybko i o ile wie nie jest to dla niej szkodliwe. Monarchini dodała także, że samo wkłucie było delikatne i wcale nie bolało.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO