Najnowsze, zaskakujące wieści dotyczące Urszuli Dudziak właśnie ujrzały światło dzienne. Od jakiegoś czasu fani wokalistki zastanawiają się, czy kobieta nie planuje niebawem przejść na emeryturę? Fani drżą z niepokoju, ponieważ nie chcą, aby ich idolka kończyła działalność sceniczną. Artystka postanowiła zatem przerwać milczenie i dać jasną odpowiedź. Co powiedziała?

Urszula Dudziak jest – bez cienia wątpliwości – jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków polskiej sceny muzycznej. Artystka swoją karierę zaczynała w latach siedemdziesiątych w USA, gdzie wydała niemalże pięćdziesiąt płyt!

Sukcesu w karierze zatem nie odniosła tylko w Polsce, ale także poza jej granicami – artystka była rozpoznawalna i lubiana także w Ameryce- zarówno Północnej, jak i Południowej, ale też w Azji i na Filipinach.

Czy kobieta zamierza przejść na emeryturę?

Ostatnio kobieta postanowiła trochę “porozmawiać” ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Internauci zadawali jej pytania, a ona odpowiadała.

Kiedy padło pytanie o przejście na emeryturę, kobieta dała jasną odpowiedź...

- Na co? Na emeryturę? A co to takiego jest? Mnie to w ogóle nie dotyczy. Mam przecież dopiero 77 lat i dopiero się rozkręcam. Jest to najpiękniejszy okres w moim życiu. Jestem w takiej formie i wszystko mi wolno. Emerytura mnie nie dotyczy. Absolutnie! - powiedziała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY