Niesamowicie zaskakująca sytuacja przydarzyła się pewnej rodzinie. Kobieta była w ciąży - nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas porodu wydarzyło się coś, czego nie spodziewał się zupełnie nikt – zarówno lekarze, jak i rodzice! Koniecznie musisz poznać tę historię, dosłownie zwala z nóg!

Rodzina o nazwisku Fugate była przeciętną rodziną mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Kimberly wraz z mężem wychowywali 10 - letnią córkę, kiedy dowiedziała się, że w wieku 41 lat ponownie zaszła w ciążę.

Kobieta pogodziła się z tym, lecz ogromnym zaskoczeniem i zmartwieniem było to, kiedy na jednej z wizyt dowiedziała się, że... urodzi trojaczki.

Dla rodziny Kimberly prawda wydawała się niezwykle szokująca i niepokojąca, ponieważ - jak wiadomo - ciąża w tym wieku nie jest w pełni bezpieczna, gdyż niesie ryzyko wystąpienia pewnych chorób czy powikłań zarówno dla matki, jak i dzieci.

Mimo to kobieta postanowiła, że chce podołać temu wyzwaniu.

Najbardziej zaskakujące dopiero przed nimi!

Mimo iż sama wiadomość o trojaczkach była szokiem, to okazuje się, że najbardziej zaskakujące wydarzyło się potem!

Podczas porodu okazało się, że w łonie matki... znajduje się jeszcze jedno dziecko! Kimberly urodziła więc cztery dziewczynki – na szczęście w pełni zdrowe!

Dzieci/ https://en.newsner.com/