Jak podaje portal "Super Express", Księżyc w pełni to gratka dla fanów nocnego nieba i Srebrnego Globu. Wiadomo, w jaki sposób nasz naturalny satelita będzie wpływał na nasze życie w najbliższych dniach.

Pełnia Śnieżnego Księżyca

Pełnia Śnieżnego Księżyca jest tylko jedną z nazw, których używa się względem lutowej pełni. Określa się ją również jako Burzowa Pełnia lub Głodna Pełnia Księżyca. Określenia te nadawane były lutowej pełni przez mieszkańców Ameryki Południowej i odnosiły się do panującej tam w tym czasie pogody. Była ona śnieżna i zimna. W tym czasie kończyły się również zapasy zgromadzone latem.

Lutowej pełni przypisywano magiczne znaczenie. Była ona zapowiedzią zmian, jakie będą już niebawem zachodzić w świecie przyrody - nawiązywały do zbliżającej się wiosny. Kiedy zobaczymy Pełnię Śnieżnego Księżyca?

Druga w 2021 roku pełnia Księżyca wypada już w najbliższą sobotę, 27 lutego około godziny 9:19. Jeśli pogoda dopisze, będziemy mogli podziwiać na niebie Srebrny Glob w całej jego okazałości.

Czas zadbać o zdrowie i zawalczyć o marzenia

W trakcie Pełni Śnieżnego Księżyca Słońce i Księżyc znajdą się w opozycji w marzycielskich Rybach i symbolizującej rozwage Pannie. To zderzenie marzeń z rzeczywistością, wcale nie musi stawiać tych pierwszych na przegranej pozycji.

Pełnia Księżyca/ YouTube @Astronarium
Pełnia Księżyca/ YouTube @Astronarium
Pełnia Księżyca/ YouTube @Astronarium

Księżyc w znaku Panny oddziałuje na bardzo wiele aspektów naszego życia. Na pracę i wszystko, co jest z nią związene, na stabilność, zwycięstwo, samodoskonalenie, a także zatroszczenie się o siebie. Jeśli planujemy zadbać o siebie, teraz jest na to najlepszy czas!

Księżyc w pełni/ Pixabay
Księżyc w pełni/ Pixabay
Księżyc w pełni/ Pixabay

Jest to czas, w którym możemy pozwolić sobie na marzenia i próby ich urzeczywistnienia. Jak się okazuje, codzienna praca może być naszym sprzymierzeńcem nie tylko w aspekcie zawodowym.

Wierzycie, że Księżyc w pełni może wpływać na wiele aspektów naszego życia?

To też może cię zainteresować: Rytuał pozbycia się duchów. Jak wygonić zjawy ze swojego domu? W końcu będziesz mógł spać spokojnie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Proste sposoby na rozmnażanie storczyków w domu. Wystarczy trochę wprawy i cierpliwości. Jak to zrobić

O tym się mówi: Przez koronawirusa ksiądz nie mógł wpuścić wiernych do kościoła. Wpadł na nietypowy pomysł, dosłownie wzniósł się na wyżyny kreatywności. Co zrobił