Dziennikarze zawsze szukają dobrej historii, aby opowiedzieć ją innym ludziom. Jeden z nich niedawno odwiedził schronisko dla zwierząt w poszukiwaniu tematu, który mógłby opisać. Sympatyczny reporter nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, że oprócz fascynującej historii wyjdzie z przytuliska dla zwierząt z nowym towarzyszem!

Dziennikarz skupił się głównie na znalezieniu dobrej historii, którą mógłby podzielić się ze swoimi czytelnikami po powrocie ze schroniska. Jeden ze szczeniaków podszedł jednak do mężczyzny, złapał go łapkami za nogę i nie chciał puścić. Coś przyciągnęło psiaka do mężczyzny i najwyraźniej czuł, że będzie doskonałym nowym właścicielem.

Pies nigdy nie jest tak przywiązany do człowieka, którego zna, a podchodzi do obcych najczęściej tylko w chwili, gdy czuje, że ma się dla niego cos dobrego do jedzenia.

Jednak w tym przypadku dziennikarz nie miał dla szczeniaka żadnych smakołyków. Pies wydawał się zrozpaczony pobytem w schronisku i chciał znaleźć kochającego pana.

Pies w schronisku nie odstępował dziennikarza na krok! Mężczyzna nie miał wyboru i postanowił go adoptować

Działanie psa były dość zaskakujące, a dziennikarz nie wiedział, jak postąpić. Jak relacjonował później, zaczął głaskać szczeniaka. Emocjonalny uścisk psa mocno zszokował dziennikarza. Jednak postanowił odwzajemnić nieoczekiwane uczucie zwierzęcia i w tym momencie zdał sobie sprawę, że są dla siebie idealni.

Dziennikarz zdecydował się adoptować szczeniaka i przywiózł do domu. Urocza interakcja między psem a dziennikarzem została nagrana i udostępniona na różnych platformach społecznościowych. Klip poruszył wiele serc na całym świecie.

Posłużył jako doskonały przykład tego, że to psy wybierają ludzi. Nie każdy pies miał okazję wieść szczęśliwe życie. Poruszające wideo, które trafiło do sieci jest dowodem na to, że ludzie i psy są najlepszymi przyjaciółmi.

Jak informował portal "Życie PL": KIEROWCY POWINNI MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO OSZUŚCI MAJĄ NOWĄ METODĘ DZIAŁANIA. POLICJA PRZESTRZEGA PRZED ZŁODZIEJAMI. MOŻNA STRACIĆ WSZYSTKO W SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: BEATA TADLA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA RADYKALNY KROK PO ŚLUBIE! DZIENNIKARKA NIE CHCE WIĘCEJ POPEŁNIĆ PEWNEGO BŁĘDU. ZAMIERZA WYTRWAĆ W POSTANOWIENIU

Portal "Życie PL" pisał również: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI

Pisaliśmy również o: ZOSTALI ZAMIENIENI W SZPITALU ZARAZ PO PORODZIE. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, JAKĄ PODEJMĄ DECYZJĘ W PRZYSZŁOŚCI. ZASKOCZYLI SWOICH BIOLOGICZNYCH RODZICÓW