Jak wynika z informacji serwisu Anty Radio, mężczyźnie z Zabrza udało się za pomocą domowej kamery monitoringu nagrać zjawisko paranormalne, które wielu internautów uważa za ducha! Okazuje się, że właściciel potencjalnie nawiedzonego domu słyszał bardzo niepokojące, a nawet przerażające dźwięki!

Nagranie, które poraziło internautów trafiło do sieci na początku lutego tego roku. Jak przekonuje właściciel domu, który jest autorem wideo, a zasadniczo zapisu z domowego monitoringu przekonuje, że zanim zdecydował się uruchomić kamery w domu działy się bardzo dziwne rzeczy!

Przerażające nagranie trafiło do sieci! Mężczyzna z Zabrza utrzymuje, że w jego domu straszy, a na nagraniu został zarejestrowany duch!

Porażająca sytuacja wydarzyła się w Zabrzu na Górnym Śląsku miała miejsce na początku lutego. Właściciel potencjalnie nawiedzonego domu postanowił włączyć kamery i monitoring zapisał istne szaleństwo sił paranormalnych. Mężczyzna miał też słyszeć mrożące krew w żyłach odgłosy.

Nagranie opublikowała w Youtube Fundacja Nautilius, a internauci zastanawiają się, co właściwie można zobaczyć na przerażającym wideo. Znaczna większość z nich jest przekonana, że to zjawisko nadprzyrodzone!

Nagranie zgłosił znajomy mężczyzny, który w opisie przekonuje, że człowiek ten zainstalował kamery już wcześniej i po usłyszeniu dziwacznych dźwięków postanowił sprawdzić, co zarejestrował monitoring. Na nagraniu nie znajduje się żaden śmieć, ani fragmentu tynku, gdyż zostało to sprawdzone.

A Wy co myślicie o porażającym filmiku? Fundacja Nautilius bada zjawiska wymykające się logicznemu wytłumaczeniu.

Jak informował portal "Życie PL": JUŻ NIEBAWEM WEJDĄ W ŻYCIE NOWE ZASADY DOTYCZĄCE WYPŁACANIA ZASIŁKÓW CHOROBOWYCH. NOWELIZACJA USTAWY BĘDZIE BARDZO NIEKORZYSTNA DLA NIEKTÓRYCH OSÓB

Przypomnij sobie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ. CZY STAN ZDROWIA KSIĘCIA FILIPA SIĘ POGORSZYŁ? INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie PL" pisał również: FENOMENALNE STYLIZACJE MAŁGORZATY ROZENEK I RADOSŁAWA MAJDANA OCZAROWAŁY NIEMAL WSZYSTKICH. PARA PO WYJŚCIU ZE STUDIA ZOSTAŁA OTOCZONA PRZEZ PAPARAZZI

Pisaliśmy również o: IDA NOWAKOWSKA NIE UKRYWA OGROMNEGO SZCZĘŚCIA Z POWODU OCZEKIWANIA NA DZIECKO. OSTATNIO POJAWIŁA SIĘ W TEATRZE, LECZ JEJ STYLIZACJA ZASŁONIŁA CIĄŻĘ