Jak podaje portal "Papilot", ta niezwykła historia miała miejsce w 2009 roku, czyli dokładnie dwanaście lat temu. To właśnie wtedy na świecie pojawiły się ośmioraczki. Ich mama, Nadyi Suleman, miała już wcześniej sześcioro innych dzieci i jako samotnie wychowująca kobieta postanowiła zapłodnić się znów metodą in vitro. Aby nie zmarnować wszystkich zarodków, zdecydowała się na wszczepienie kilku, z których osiem się przyjęło.

Przypadek tej kobiety był opisywany w mediach na całym świecie, a Suleman stała się celebrytką porównywaną do Angeliny Jolie, która również wychowuje sporą gromadkę pociech. Nadyi jednak po pewnym czasie żałowała swojej decyzji i przeszła załamanie nerwowe. W 2012 roku trafiła do zamkniętego ośrodka i leczył się psychiatrycznie.

Pomimo przeciwności losu kobieta wyszła na prostą i znów jest razem ze wszystkimi swoimi dziećmi. Na Instagramie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym, publikując co jakiś czas rodzinne zdjęcia. Ostatnio z okazji dwunastych urodzin ośmioraczków złożyła im oficjalne życzenia w mediach społecznościowych i udostępniła wspólne zdjęcie. Zobaczcie, jak teraz wyglądają synne dzieci. Ale urosły!

To również może Cię zainteresować: Tomasz Kammel Znów Podpadł Internautom. Tym Razem Zachwala Debiutującą W TVP Joannę Jędrzejczyk

Zobacz także: Rafał Trzaskowski Kpi Z Samego Siebie. Prezydent Warszawy Wspomina Wielkie Wyjście Do Klubu