Nieprawdopodobne doniesienia o Pascalu Brodnickim właśnie ujrzały światło dzienne. Mężczyzna rozstał się z żoną, jednak jak się okazało - para nie była razem już naprawdę długo! Wszystko to ukrywali, a nikt nie miał nawet najmniejszych wątpliwości, że ich związek się zakończył! O co poszło?

Pascal Brodnicki jest jednym z najpopularniejszych kucharzy polskich. Znany jest przede wszystkim z tego, iż wydał kilka książek kucharskich i występował na ekranie telewizorów.

Od lat związany był z Agnieszką Mielczarek, jednak jak się okazuje – ich związek zakończył się wiele miesięcy temu! Nikt się tego nie spodziewał!

Co było powodem rozstania?

Zarówno Pascal, jak i jego żona Agnieszka prowadzili wspólnie kanał w serwisie YouTube. W zeszłym roku każde z nich założyło własny kanał, gdzie wzajemnie się wspierali i promowali – po kilku miesiącach przestali to robić.

Okazuje się, że w lato kobieta przeprowadziła się od męża wraz z ich 12 – letnim synem do Warszawy i wtedy związek rozpadł się na dobre.

Jak donoszą media - przyczyną kłótni był wspólny biznes. Agnieszka Mielczarek prowadziła firmę cateringową, po jakimś czasie taki sam biznes otworzył jej mąż. Według znajomych pary wzajemna rywalizacja była powodem rozstania.