Kiedy nikt nie dawał im szans i wszyscy byli przekonani, że ten związek długo nie przetrwa, pokazali, że są w błędzie! Monika Olejnik od wielu lat w pełni szczęścia u boku sporo młodszego męża. Poznaj historię ich miłości!

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych dziennikarek w kraju. Jest uwielbiana przede wszystkim za profesjonalizm w wykonywanej pracy, ale także za swoją charyzmę i naturalność.

Kobieta lata temu będąc w pracy poznała Tomasza Ziółkowskiego - piętnaście lat młodszego mężczyznę, który dopiero stawiał pierwsze kroki w karierze dziennikarskiej.

Nikt nie wierzył w powodzenie tego związku

Kiedy zaczęli się spotykać, wszyscy wytykali im tę znajomość sądząc, że nie przetrwa to zbyt długo. Wiele osób zarzucało, że mężczyzna dzięki niej chce zdobyć popularność, a jego uczucie nie jest bezinteresowne.

-Jedni uważali, że dla Ziółkowskiego Olejnik będzie trampoliną do dalszej kariery i przepustką do wielkiego świata. Inni przestrzegali go, by dał sobie spokój, bo i tak nic z tego nie będzie, a ona złamie mu serce - piszą media.

Okazało się, że wszyscy byli w błędzie, ponieważ parę połączyło prawdziwe, szczere uczucie! Dziś, po ponad 20 latach małżeństwa para w dalszym ciągu jest przy sobie szczęśliwa i emanuje miłością.