Jak podaje magazyn "Viva", scenariusz do filmu "Kogel-mogel" od lat tworzy Ilona Łepkowska. Spod jej pióra wyszły kolejne części hitu, a do ekranizacji zaangaźowano wielu znanych aktorów. Okazuje się, że wielu z nich w ćyiu prywatnym musialo zmagać się z prawdziwymi tragediami. Mówi się nawet, że nad tą produkcją ciąży klątwa.

Dariusz Siatkowski grał w "Koglu-moglu" Pawła Zawadę. Aktor zmarł w 2008 roku w wieku 48 lat, a jego śmierć była zupełnie niespodziewana. Został odnaleziony w jednym z hotelowych pokoi. Nieoficjalnie mówi się, że mógł przedawkować leki, ponieważ miał problem z używkami, jednak ta wersja nie została potwierdzona.

Barbara Błęcka-Kolska natomiast mocno przeżyła śmierć swojej dwudziestotrzyletniej córki. Razem z nią jechała samochodem i spowodowała wypadek. Dziewczyny nie dało się uratować.

Jerzy Turek zmarł na białaczkę 14 lutego 2010 roku. Wcześniej przeszedł udar, a w latach 70. zmarł jego trzynastoletni syn.

Ze śmiercią dziecka zmierzył się też Seweryn Krajewski. Artysta stracił sześcioletniego syna w wypadku samochodowym.

To również może Cię zainteresować: Syn Krzysztofa Kowalewskiego Nie Mógł Przylecieć Do Kraju, By Pożegnać Ojca. Pomógł Mu W Tym Minister Spraw Zagranicznych

Zobacz także: Wspaniała Wiadomość Prosto Z Rodziny Królewskiej. Chodzi O Krewnego Księżnej Diany