Najnowsze opublikowane przez Barbarę Kurdej – Szatan fotografie robią w sieci furorę! Fani są wręcz oczarowani małym Henrykiem, nie mogą się napatrzeć! Tak urzekającej fotki nie widzieli naprawdę długo!

Barbara Kurdej – Szatan bez wątpienia należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek w kraju. Kobieta sporą rzeszę fanów zyskała od samego początku pojawienia się na ekranach telewizorów - ich sympatię zyskała nie tylko dzięki profesjonalizmowi w wykonywanej pracy, ale także dzięki swojej charyzmie, poczuciu humoru i naturalności.

Barbara Kurdej – Szatan pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami będąc bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W dzisiejszych czasach jest to niezmiernie ważne, ponieważ fani uwielbiają przyglądać się swoim idolom oraz ich życiu prywatnemu.

Tak uroczego zdjęcia nie widzieli dawno!

Od momentu pojawienia się na świecie drugiego dziecka w rodzinie Szatanów, aktorka niejednokrotnie zamieszczała już zdjęcie małego Henryka, a fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych.

Ostatnio zamieszczona fotka rozczuliła niemalże wszystkich. Barbara Kurdej – Szatan zabrała synka do teatru, co widać po załączonym podpisie oraz wieszakach w tle zdjęcia.