Marcin Miller nie spodziewał się tak burzliwej reakcji Internautów po tym, kiedy opublikował pewną fotografię. W sieci wybuchło naprawdę spore oburzenie – o co chodzi? Czy fani muzyka mają rację co do tak gwałtownej reakcji na fotkę?

Marcin Miller jest postacią, którą zna niemalże każdy niezależnie od preferencji muczycznych. Nie każdy słucha disco polo, jednak zespół Boys mimo to znany jest każdemu, a utwory grupy słyszał każdy - zarówno młodsi słuchacze, jak i starsi.

Ostatnio gwiazdor w swoich mediach społecznościowych opublikował pewną fotkę - spodziewał się zupełnie innej reakcji niż miała miejsce... O co chodzi?

Fani poczuli niesmak!

Marcin Miller opublikował fotkę z pobytu w salonie kosmetycznym. Mężczyzna podpisał zdjęcie, że jego druga połówka zasugerowała, aby ten zadbał o stopy.

Muzyk dodał fotkę, na której moczy stopy, a fani... zarzucili mu, że ma za długie paznokcie u stóp, co jest niehigieniczne! Z całą pewnością muzyk nie spodziewał się takiej reakcji ze strony fanów. Czy mają rację?

- O fuj. Jak pana lubię, tak mnie zdjęcie tych długich paznokci zniesmaczyło. Zaniedbany facet to okropny widok, u rąk tez tak nieładnie noszone paznokcie? To jak z resztą higieny? Bryyyy - napisała jedna z fanek.

Marcin Miller/ se.pl