W dzisiejszym odcinku popularnego programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN” prowadzący, Marcin Prokop wypowiedział słowa, któyrych niemalże nikt się nie spodziewał. Prezenter myślał, że jego mikrofon jest wyłączony... O co chodzi?

Jak każdy doskonale wie, Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Swoją rozpoznawalność i uznanie pośród widzów zdobył dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru, ogromnej inteligencji i wiedzy na wiele tematów oraz profesjonalizmowi w wykonywanej pracy dziennikarskiej.

Ponadto, sympatię ze strony widzów mężczyźnie przyniosła praca u boku Doroty Wellman, gdyż to właśnie ten duet stanowi jedną z najbardziej lubianych par prezenterów występujących razem na wizji.

Mężczyzna niejednokrotnie mówił o Dorocie Wellman, że jest dla niego jak siostra.

Wpadka na wizji!

Podczas dzisiejszego odcinka “Dzień Dobry TVN”, który był prowadzony przez wspomniany duet, Marcin Prokop w momencie pojawienia się na ekranie gościa programu – pewnej tatuatorki - powiedział do techników “Chłopaki, włączcie klimatyzację”. Dziennikarz sądził, że jego mikrofon jest wyłączony!

Kiedy kamera ponownie została skierowana na prezentera, powiedział “Dobra, teraz włączcie tę klimatyzację” i wybrnął z sytuacji.