Każdy z nas spotkał kiedyś toksyczną osobę, która skutecznie zabawiła się naszymi uczuciami a następnie zupełnie wycofała się z relacji. Jak się okazuje - duży wpływ na to mógł mieć ich znak zodiaku! Gwiazdy determinują bowiem to, w jaki sposób się zachowujemy oraz jacy jesteśmy dla innych ludzi. Warto więc wiedzieć, które znaki do związku okażą się zdecydowanie najgorsze!

Osoby spod jakich znaków wróżą piekło w związku?

Okazuje się, że dla mężczyzn spod niektórych znaków zodiaku horoskop jest bezlitosny i na dobre przekreśla jakiekolwiek udane romantyczne relacje z nimi. Których znaków lepiej się wystrzegać podczas poszukiwania życiowego partnera?

Rozczarować może nas mężczyzna spod znaku Bliźniąt. Jest on skłonny do ciągłego poszukiwania nowych wrażeń, a także... uwielbia flirtować. Całej sytuacji nie poprawia również lekkomyślność, jaką Bliźnięta często mogą się wykazywać. Należy zachować ogromną ostrożność i nie ufać bezwzględnie osobie spod tego znaku, gdyż może się to skończyć np. zdradą.

Baran również nie będzie najbardziej odpowiednią osobą do bliskiej relacji. Mężczyzna spod tego znaku będzie miał tendencję do stuprocentowego przekonania o swoich racjach i nie dopuści do siebie żadnego sprzeciwu. Jest bardzo zdeterminowany do osiągnięcia swoich celów - może dla nich poświęcić nawet własny związek... Ma również tendencję do bycia bardzo wybuchowym i kłótliwym.

Relacja nie będzie prosta również ze Skorpionem. Mężczyzna spod tego znaku potrafi być zdystansowany i ma problem z jednoznacznym wyrażaniem swoich emocji. Potrafi być jednak również zaborczy. Partnerki Skorpionów muszą się przygotować na to, że są one niezwykle władcze i niemal zawsze będą próbowały "przejąć pałeczkę" w związku. Osoby spod tego znaku skłonne są do manipulacji i nieszczerości - wszystko po to, by zdobyć jak największą dominację w relacji.

Chociaż nawet w astrologii istnieją wyjątki od reguły, to ostrożności wobec tych znaków nigdy za wiele!

Zobacz także: Już niebawem wejdą w życie nowe zasady dotyczące wypłacania zasiłków chorobowych. Nowelizacja ustawy będzie bardzo niekorzystna dla niektórych osób

Może cię zainteresować: Kasia Tusk dzieli się z Internetem swoimi cierpieniami. Co córka byłego premiera sądzi o obecnej sytuacji na świecie

Pisaliśmy również o: Polaków czekają masowe kontrole „odpowiedzialności społecznej”. Czy posypią się mandaty? Adam Niedzielski odpowiada